Як вирізати фотографію і вставити іншу. Як вирізати людини з фотографії та вствіть його в іншу.

Якісь чверть століття тому всі маніпуляції з фотографіями відбувалися виключно вручну. Людина озброювався ножицями і клеєм, а потім в міру старанності вирізав і склеював необхідні фрагменти. Однак минуло кілька років і всі, кого дратувала ця метушня, віднімає купу вільного часу, зітхнули з полегшенням. З'явився Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть програму (при написанні статті використовувалася версія CS5) і відкрийте в ньому відразу обидва зображення: те, в яке ви будете вставляти нове фото і саму цю фотографію (для зручності позначимо їх Ф1 і Ф2, відповідно). Для цього натисніть «Файл»> «Відкрити»> виберіть необхідні файли> «Відкрити».
2
Перейдіть на Ф1. Натисніть правою кнопкою миші по імені зображення (воно знаходиться у верхній частині документа) і випадаючому меню виберіть «Створити дублікат». Поруч з'явиться копія (назвемо її Ф3), фон якої потрібно перетворити на шар. У правому нижньому куті програми знайдіть панель «Шари», зробіть по фону подвійне клацання і у вікні відразу натисніть «Ок». Зробіть невидимим цей шар, натиснувши на іконку ока, яка знаходиться праворуч від назви шару. Ці маніпуляції ви зробили для того, щоб підготувати плацдарм для майбутнього шаблону.
3
Перейдіть на Ф1 і для зручності збільште те місце, в якому зображена неугодна фотографія. Для цього на панелі інструментів виберіть "Масштаб", наведіть курсор на необхідну область, затисніть ліву кнопку і перемістіть мишу вправо, щоб наблизити картинку або вліво - щоб віддалити.
4
Якщо фотографія має звичайну чотирикутну форму, скористайтеся інструментом «Прямокутна область», якщо овальну або круглу - «Овальний область». В даному випадку розглянемо варіант з чотирикутної картинкою. Обведіть навколо фотографії приблизною рамкою, клацніть по простору всередині неї правою кнопкою миші і в меню виберіть «Трансформувати виділену область». Потім натисніть ще раз праву кнопку і виберіть «Спотворення». Навколо зображення з'явиться рамка, кути якої вам потрібно поєднати з кутами замінної фотографії. Зробіть це і натисніть «Enter», щоб результати спотворення залишилися в силі. Ще раз натисніть праву кнопку і виберіть «Інверсія виділеної області».
5
В четвертий раз викличте правою кнопкою миші меню, що випадає і виберіть там «Вирізати на новий шар». Активуйте інструмент "Переміщення", перетяните вийшов шаблон на Ф3 і зіставте кути обох об'єктів.
6
Перейдіть на Ф2. Якщо розміри цього зображення більше, ніж у Ф1, їх потрібно зменшити. Дізнатися і поміняти розміри картинки можна, натиснувши «Зображення»> «Розмір зображення» (гарячі клавіші Alt + Ctrl + I). Щоб не втратити співвідношення ширини і висоти фотографії, переконайтеся, що поставлена галочка біля пункту "Зберегти пропорції". Розібравшись з розмірами, перетяните Ф2 на Ф3. На панелі шарів (правий нижній кут програми) помістіть шар Ф2 нижче шаблону, який вийшов на основі Ф1.
7
Тут варто згадати, що якщо пропорції Ф2 і замінної фотографії не збігаються, деякою областю Ф2 доведеться пожертвувати. Натисніть «Редагувати»> «Трансформування»> «Масштабування» та визначте необхідний розмір для майбутньої фотографії.
8
Для збереження результату натисніть «Файл», потім «Зберегти як», в полі «Тип файлів» виберіть JPEG, вкажіть шлях і натисніть «Ок».