Як розважитися ввечері.

Після напруженого трудового дня так хочеться відпочити, а якщо це вечір п'ятниці, то хочеться його провести весело і цікаво. Так як же розважитися ввечері ? Ось кілька порад.
Інструкція
1
Ви можете піти в бар з друзями або в ресторан з коханою людиною і поєднати смачну їжу і приємну бесіду. Якщо ви любитель гучних вечірок, то вирушайте в нічний клуб: танці та веселощі до ранку вам забезпечені. В клубах часто влаштовуються тематичні вечірки, якщо ви йдете саме на таку, не забудьте про костюм.
2
Хочете і відпочити і з користю провести час? Заздалегідь замовте квитки в театр, на прем'єру або улюблений спектакль. Можете сходити в кінотеатр і оцінити новинки кінематографа, а потім поділитися враженнями з друзями.
3
Якщо ви фізично активні і любите спорт - відвідайте каток або «поганяйте кулі» в боулінгу. Візьміть квитки на матч улюбленої спортивної команди і «поболить» за неї від душі.
4
Дуже корисна для здоров'я вечірня прогулянка по красивих паркам і скверам міста. Під час прогулянки можна не тільки помилуватися природою і подихати свіжим повітрям, а й поспілкуватися на різні теми, зайти в затишне кафе і замовити легкий вечерю або просто чашку гарячої кави.
5
Хочете розважитися, не виходячи з власної квартири - організуйте у себе веселу вечірку. Запросіть друзів, приготуйте легкі закуски, продумайте спільні розваги. Це можуть бути карти, старі добрі настільні ігри або караоке з врученням призу переможцю.
6
Якщо ви закохані - влаштуйте своїй другій половині романтичну вечерю при свічках. Проявіть свою кулінарну майстерність і фантазію. Красиво накрийте на стіл і запаліть свічки.
7
Коли йти нікуди не хочеться, проведіть вечір вдома з родиною. Поспілкуйтеся з рідними, можна влаштувати спільний перегляд фільму або почитати книгу. Якщо у вас є діти, то вам нудьгувати не доведеться, веселі дитячі забави вам гарантовані. Крім гучних ігор, з малюками можна зайнятися спільною творчістю: малювання, ліплення або конструювання - вибір за вами.