Як встановити карту в навігатор. автонавігація ios8 Як оновити карти.

В даний час безліч власників навігаторів зустрічаються з такою ситуацією, що їх карта в навігаторі застаріла або просто потрібна карта іншого регіону країни. Саме для того, щоб можна було швидко замінити стару карту на нову або оновити її, в магазинах електроніки в продажу є окремо продаються типи електронних карт. В основному карти для навігатора продаються на спеціальних дисках або флеш - носіях.
Інструкція
1
Для того щоб встановити нову карту регіону в свій gps навігатор, вам необхідно купити спеціально записану версію карти на диску, а потім вже встановити її на комп'ютер за допомогою певного програмного забезпечення, розробленого саме для цієї мети.
2
Після того, як ви залили вашу карту в комп'ютер, її легко можна буде встановити і на сам навігатор. Найчастіше карти для навігатора продаються на спеціальному флеш - носії, який відразу вставляється в навігатор і дозволяє безперервно працювати з картою. Таким чином, будь-яка установка карти з носія забере у вас лічені хвилини. Але такі ліцензійні карти досить дорогі і вимагають введення коду активації, який ви можете не отримати разом з картою і тоді вам доведеться купувати його через інтернет за електронні гроші.
3
Якщо ж ви скачали електронну версію карти на комп'ютер, то для установки в навігатор вам підійде спосіб з підміною графічної оболонки на комп'ютері. Ви як зазвичай будете здійснювати вхід у вікно Windows, але потім необхідно буде пройти в меню оболонки від виробника. Такий спосіб вважається більш кращим для недосвідчених користувачів комп'ютером, і хто розуміє, що саме він повинен зробити.
4
Такий вид закачки карти на навігатор за допомогою спеціальної програми з ПЗ комп'ютера дозволяє відразу декільком користувачам зареєструвати і ввести ліцензійний код одночасно. Крім того, ви зможете додатково завантажити для вашого навігатора нову графічну оболонку, замінивши стару. Також є можливість завантажити в інтернеті спеціальні плагіни, які дозволяють набагато швидше і зручніше запускати ваші карти в навігаторі.
5
Зараз в інтернеті є багато різних графічних збірок для карт, які з однаковим успіхом підійдуть для більшості навігаторів і доповнять новими функціями і додатками ваш навігатор.
Зверніть увагу
Для того, щоб отримати можливість завантажити оновлення карт, необхідно авторизуватися на сайті і перейти в розділ Мої пристрої (оновлення). Докладні інструкції по оновленню "Навітел Навігатор" можна знайти в розділі Ремонт. ПРОБНИЙ РЕЖИМ 30 ДНІВ доступний для користувачів Android, Symbian, Windows Mobile і iOS пристроїв, скачайте програму і карти по посиланнях нижче.
Корисна порада
Щоб закачати карту в навігатор, для цього вам буде потрібно комп'ютер, підключіть навігатор до комп'ютера в вимкненому стані і тільки лише після з'єднання кабелів включайте його. Операційна система Windows в більшості випадків визначає навігатор як знімний диск. Якщо цього не сталося то скористайтеся CD диском, який має йти в комплекті з навігатором, на якому знаходиться спеціальне ПЗ, для закачування в навігатор карт.