Як повернути блиск золота.

Багато хто вважає, що причиною потемніння золотих виробів є проблеми зі здоров'ям у носить їх людини. Насправді, потускнение золота викликане впливом оксидів, сульфідів і шкірного жиру, що накопичується на його поверхні. Повернути своїм улюбленим прикрасам колишньої блиск можна за допомогою засобів, завжди знаходяться під рукою.
Інструкція
1
У ювелірному магазині можна придбати спеціальний засіб для очищення золота і отримати консультацію фахівця щодо його використання. У ювелірних майстерень пропонуються послуги з професійної чищенні золотих прикрас.
2
Для очищення золота в домашніх умовах можна скористатися такими миючими засобами, як пральний порошок, засіб для миття посуду і господарське мило. Прокип'ятивши виріб у розчині з миючого засобу протягом 5-10 хвилин, промийте його холодною проточною водою. Інший варіант - в ємність з розчином додайте кілька крапель нашатирного спирту і кілька разів її струсіть, потім промийте водою.
3
Досягти потрібного ефекту можливо також, натерши виріб зубною пастою або порошком за допомогою старої зубної щітки. Чистити золото содою не рекомендується, оскільки його абразивна структура може пошкодити поверхню золота.
4
Покладіть золоті вироби в ємність з нашатирним спиртом (або нашатирним спиртом, змішаним з трипроцентним розчином перекису водню) на ніч, на ранок промийте їх і протріть м'якою тканиною. Також нашатирний спирт можна додати в киплячий розчин, що складається з столової ложки натертого господарського мила і склянки окропу. Ще один варіант кип'ятіння - в розчині з половини пакетика лимонної кислоти, змішаної зі склянкою води.
5
Щоб очистити золото за допомогою солі, змішайте 2 столові ложки солі зі склянкою води і помістіть на ніч виріб в цей розчин. Вранці промийте і протріть м'якою тканиною.
6
На ніч покладіть золоті вироби в розчин для контактних лінз, вранці почистіть їх зубною щіткою.
Корисна порада
Для очищення золотих виробів з тонким ажурним плетінням краще скористатися послугами професійного ювеліра. Щоб очистити кільця з камінням, скористайтеся ватною паличкою, змоченою одеколоном. Щоб уникнути пошкоджень, не чистите оправу кільця гострими предметами. Щоб зберегти чистоту і блиск каменів, знімайте кільця перед миттям рук.