Як відбілити білу сорочку. відбілювач для сорочок.

Біла сорочка завжди актуальна. В образ чоловіка вона вносить певну солідність, витонченість, шарм. Але вже після декількох прань вона стає з легким сіруватим відтінком, який з часом проявляється все сильніше.
Інструкція
1
Білизну сорочці можна повернути різними способами. Найбільш поширений з них - це звичайний відбілювач, який продається в будь-якому промтоварному магазині. Для того, щоб відбілити річ таким способом, додайте відбілювач при машинному пранні до прального порошку. Дозування для кожного відбілюючого кошти своя. Вона вказується виробником на упаковці. Щоб не зіпсувати річ, подивіться максимальну допустиму температуру прання на етикетці.
2
Можна скористатися і бабусиним способом. Прокип'ятіть сорочку з додаванням «Білизни». Цей метод відрізняється високою ефективністю. Однак тканину при такому жорсткому відбілюванні швидко зітре.
3
Ви можете відбілити сорочку за допомогою «Білизни», навіть не кип'ятячи її. Для цього розведіть засіб у гарячій воді за вказаною на упаковці пропорції. Потримайте виріб у розчині всього пару хвилин. Потім ретельно прополощіть у теплій воді. Після цього знову опустіть сорочку в розчин. Через хвилину вийміть від туди і виперіть звичайним способом.
4
Спробуйте відбілити річ за допомогою нашатирного спирту. Розведіть в гарячій воді п'ять столових ложок спирту. На півгодини помістіть туди білу сорочку. Після цього добре прополощіть.
5
Крім того, білу сорочку ви зможете швидко і легко відбілити за допомогою перекису водню. На 2 літри води візьміть одну чайну ложку перекису. Для досягнення найкращого результату додайте туди щіпку кальцинованої соди. На 20 хвилин помістіть білу сорочку в отриманий розчин. Потім вийміть її і виперіть звичайним способом.
Зверніть увагу
Перед тим, як використовувати будь-які хімічні відбілюючі засоби, уважно прочитайте інструкцію по застосуванню. В іншому випадку ви ризикуєте зіпсувати білу сорочку.
Корисна порада
Всі перераховані вище способи відбілювання можуть пошкодити деяким синтетичним тканинам. Тому, щоб не зіпсувати річ, віднесіть її краще в хімчистку.