Як намалювати підсніжник.

Пролісок - квітка дуже простий і в той же час ніжний і крихкий. Намалювати його дуже просто, використавши мінімум ліній - і при цьому передавши світлий настрій весняної природи.
Вам знадобиться
  • - папір формату А4,
  • - простий олівець,
  • - ластик.
Інструкція
1
Квітка проліска складається з шести пелюсток: трьох зовнішніх і трьох внутрішніх. Спочатку потрібно накидати загальний контур квітки - його складають зовнішні пелюстки ложковідной (вигнутою) форми, розташовані симетрично навколо серцевини. Перевірити симетричність досить просто: відстань між кінчиками пелюсток має бути однаковим.
2
Потім малюємо внутрішні пелюстки: кожен з них розташовується між великими зовнішніми пелюстками. А разом три біло-зелених внутрішніх пелюстки утворюють чашечку. Накидавши контур чашечки, потрібно уточнити хвилясті обриси кожної пелюстки і намалювати маленьку сердцевінку всередині.
3
Зверніть увагу, що суцвіття прикріплюється до стебла чашкою-приквітком. Вона має дуже просту форму, що нагадує зелений ковпачок. Малюючи його, потрібно стежити за тим, щоб прицветник щільно прилягав до квітки - між ними не повинно бути відстані. Малюючи стебло підсніжника, зверніть увагу, що він завжди трохи схильний донизу під вагою квітки. Маленькі приквіткове листочки розташовані на відстані двох великих пелюсток від ковпачка-приквітка. Зображайте листочки тонкими - це надає малюнку живий і природний вигляд.
4
Легкої штрихуванням позначте тіні і вигин пелюсток. Більш контрастною штрихуванням - зелений відтінок внутрішніх пелюсток, стебла і приквітка. Фон не повинен бути надто яскравим. Краще дати його легкими лініями і штрихами - наприклад, небо і хмари - так, щоб основну увагу було зосереджено на квітці.
Корисна порада
Малюючи пролісок, пам'ятайте про те, що це тонкий і ніжний квітка. Працюйте легкими лініями - в разі помилки їх простіше прибрати гумкою. Тонування здійснюється на останньому етапі роботи, коли всі основні контури нанесені.