Як вибрати цуценя мопса. Як вибрати хорошошего мопса.

Мопс - це маленька собачка, у якої мордочка злегка сплющена. Ці тварини добре піддаються дресируванню, віддані своєму господареві, вони дуже добродушні і темпераментні. Вибрати цуценя мопса можна за допомогою порад досвідчених собаківників або самостійно.
Інструкція
1
По-перше, зверніть увагу на здоров'я тварини. Все цуценята з посліду повинні бути чистими, активними, веселими і вгодованими. Спробуйте з ними пограти, вони повинні легко йти на контакт. Подивіться, який за ними здійснюється догляд. Якщо в приміщенні антисанітарні умови (бруд, неприємний запах) від покупки краще відмовитися.
2
Обов'язково зверніть увагу на місце, де знаходиться самка, яка виробляє на світ послід. Вольєр, манеж або коробка повинні бути чисто вимиті. У них не повинно бути сміття, сторонніх предметів.
3
Якщо вас цікавить щеня з певним забарвленням шерсті, то запитайте у заводчика, який краще вибрати. Оскільки з часом колір зміниться, а досвідчений фахівець підкаже, в якого цуценя він буде таким, який вам потрібен.
4
Візьміть цуценя на руки і огляньте. Біля заднього проходу не повинно бути бруду, шерстка у здорових тварин чиста, гладка, з легким блиском. Вона не повинна бути довгою, жорсткою і пухнастою. Очі не повинні бути мутними. Собака не повинна вас боятися. Огляньте вуха тварини, вони також повинні бути чистими, без ознак почервоніння.
5
Мова і ясна повинні бути рожевими, вологими, без білого нальоту. Зуби білого кольору, з рота не повинен йти неприємний запах. Носик у здорової цуценя вологий і холодний.
6
Голова у мопса велика, масивна, без чітко виражених кісток черепа, на ній є глибокі зморшки.
7
Проведіть рукою проти росту вовни і подивіться на стан шкіри під нею. Ви не повинні виявити болячок, бліх, лупи. Останнє ознака зараження тварини паразитами, поганого догляду та годування, а також рахіту. Переверніть тварина, подивіться на його живіт. Шерсть там не росте, тому ви легко розгляньте шкіру. На ній має бути відсутня висип, почервоніння і прищі.
8
Поставте мопса на підлогу. Здоровий вихованець ходить, спираючись на всі чотири лапи, і не кульгає. Хвіст зазвичай туго закручується, іноді двічі. Хода у собаки вперевалку. Лапи не розгорнуті не всередину і не назовні, а спрямовані завжди прямо.
9
У разі виявлення недоліків у цуценяти, від покупки у даного заводчика або продавця краще відмовитися.