Як класти штучний камінь. штучний камінь Як ложить.

Штучний камінь - виріб, який використовується для облицювання будівель, споруд. Камінь являє собою імітацію натурального природного матеріалу. Таким матеріалом можна облицювати будь-яку поверхню: метал, цегла, бетон, дерево.
Вам знадобиться
  • Штучний камінь;
  • малярська кисть;
  • клей;
  • шпатель;
  • поліетиленовий пакет.
Інструкція
1
Перед початком монтажу штучного каменю, розкладіть камінь на горизонтальній поверхні. Має вийти не менше п'яти коробок. Чергуйте дрібні і великі елементи і камені різних відтінків. Це дозволити вам прискорити процес роботи, і отримати максимально природний малюнок.
2
Камінь потрібно укладати на тверду, рівну і чисту поверхню. Зволожите поверхню і робочу сторону каменю. Це можна зробити за допомогою малярської кисті. Якщо на зворотному боці матеріалу є білий наліт, зчистити його за допомогою металевої щітки.
3
У першу чергу почніть викладати кутові елементи, тільки потім декоративні. Укладайте камінь у напрямку від прорізів і зовнішніх кутів в сторону стін. Чергуйте короткі і довгі сторони при укладання кутових елементів.
4
Укладайте камінь зверху вниз, це дозволить уникнути попадання клею на готову кладку.
5
Слід використовувати клей, який призначений для укладання натурального та штучного каменю. Приготуйте розчин, дотримуючись інструкції. Нанесіть розчин клею гладким шпателем на заздалегідь приготовлену стіну. Товщина шару повинна бути приблизно 0.5 см. Такий же шар нанесіть на тильну сторону каменю. Повинна бути покрита вся сторона каменю. Втиснете матеріал в клейову масу.
6
Якщо ви укладаєте камінь без розшивки, слід регулювати плитки якомога ближче один до одного. Зазори можуть бути як горизонтальні, так і вертикальні.
7
З розшивкою - намагайтеся враховувати рекомендовану ширину шва між плитами. Уникайте вертикальних довгих швів.
8
Після того, як камінь покладений, проведіть розшивку швів. Зробіть розчин. Приготуйте міцний поліетиленовий пакет, згорніть його кульком. Наповніть його розчином, акуратно видавлюйте розчин. Таким чином, заповняться шви.
9
Коли склад трохи засохне, шпателем для розшивки потрібно розгладити шви і видалити надлишки розчину.
Зверніть увагу
Не шкодуйте розчину для монтажу, щоб камінь прослужив якомога більше.
Корисна порада
Якщо камінь схильний частого контакту з водою, наприклад, використання на фонтанах, покрийте поверхню гидрофобизатором.