Як підключити визначник номера. визначник номера стаціонарного телефону.

Визначник номера на стільниковому телефоні - річ настільки звична, що вже складно пригадати часи, коли за його роботу доводилося платити додаткові гроші. Однак визначники номерів стаціонарних телефонів все ще не так поширені, незважаючи на те, що з'явилися значно раніше своїх мобільних колег. Проблеми, як підключити визначник номера, не існує, якщо він вбудований в телефон. Але якщо міняти старий зручний апарат не хочеться, а підключити приставку-АВН необхідно, доведеться зробити кілька нескладних дій.
Інструкція
1
Вибираємо визначник номера. Перш за все, в офісі оператора стаціонарного телефонного зв'язку уточнюємо, чи доступна ця послуга для нашого телефонного номера. Якщо так, то вирушаємо в магазин вибирати приставку. Визначники працюють у двох різних режимах, для простоти назвемо їх імпульсний і тоновий. Тонові визначники називають також Євро-АВН. Залежно від каналу телефонного зв'язку підбираємо відповідний нам АОН. Робота Євро-АВН Не гарантується на імпульсному режимі, як і навпаки: імпульсний визначник не працюватиме на тонових сигналах.
2
Підключаємо визначник номера до телефону. Для роботи АОН слід підключити його в телефонну розетку. Незалежно від того, чи підключений один телефонний апарат або декілька паралельних, визначник можна під'єднати до будь-якого з них. Для підключення використовується додатковий кабель, який зазвичай продається разом з приставкою-визначником. Підключення повинно виглядати так: телефонна розетка - визначник - телефон. Таким чином, два пристрої з'єднуються послідовно, і телефонний сигнал виклику проходить через АОН і потрапляє в телефон.
3
Перевіряємо правильність підключення визначника. В телефонній трубці повинен бути рівний довгий гудок. Якщо гудка немає, перевіряємо правильність підключення в розетку АОН і кабелів у самому визначнику. Іноді в АОН кілька однакових гнізд, що виконують різні функції, і їх можна переплутати.
4
Пишемо заяву оператору зв'язку. Даний крок можна було зробити як перед покупкою визначника, так і після його підключення, як це робимо ми зараз. Форма та зразок заяви на підключення послуги АОН або Євро-АВН знаходяться у оператора зв'язку. Сенс заяви в тому, що ми просимо підключити послугу "Визначник номера" до домашнього телефону. Заява має подавати та людина, на якого зареєстрований телефонний номер. Після підключення послуги за неї нараховуватиметься щомісячна абонентська плата.
Послуга під назвою " Визначник номера", безперечно, дуже зручна. Завдяки їй можна не боятися пропустити важливий дзвінок, адже ви завжди будете знати, хто саме вам дзвонив.
Інструкція
1
Без підключення і будь-якої додаткової активації послугою можуть користуватися абоненти "Мегафон". Визначник номера працюватиме з моменту активації сім-карти. Правда, номер може бути не визначений в тому випадку, якщо у того, хто телефонує вам абонента підключений антивизначник номера.
2
У оператора "Білайн" послугу можна активувати двома способами. Можна подзвонити на номер 067409061 або набрати команду * 110 * 061 #. Підключення є безкоштовним, абонентської плати немає.
3
"МТС" пропонує активувати послугу за допомогою Інтернет-помічника на офіційному сайті оператора. Також можна надіслати смс з текстом 2113 на короткий номер 111. Крім того, існує команда * 111 * 44 #, за допомогою якої теж можна підключити визначник номера. Оплачується ця послуга відповідно до вибраного тарифного плану.
Корисна порада
Для найбільш коректного відображення інформації про абонента краще записувати номер в міжнародному форматі, тобто з префіксом +7, а не через вісімку.