Як навчитися арабської мови.

У вивченні будь-якої мови важливо використовувати вже систематизовані знання. Це твердження стосується і арабської мови. Будь-яка людина, що вивчає його, стикається з тими чи іншими труднощами. У боротьбі з ними не варто винаходити велосипед, а краще скористатися вже відомими методами їх вирішення.
Вам знадобиться
  • - збірник арабських прислів'їв і приказок;
  • - підручники арабської мови
Інструкція
1
Для початку важливо чітко визначити цілі вивчення мови та набути переконання, що ця мова дійсно потрібен. Необхідно розуміти, що успіх залежить від кількості витраченого часу і від обраної методики. Дуже важливим моментом в арабській мові є практика.
2
На самому початку слід приділяти мови особливу увагу. Правильно розподіліть свій час, складіть розклад, в якому щодня близько двох годин виділятиметься на заняття. Той, хто дійсно зацікавлений в мові, знайде час. Однак не варто жорстко прив'язувати себе до певного графіком. Це може викликати небажання займатися.
3
Візьміть чистий аркуш паперу, повісьте його над письмовим столом. Постарайтеся самостійно скласти картину освоєння арабської. Після проходження певної теми відзначайте це відповідним пунктом на листку. Присвятіть перший пункт морфології, другий - синтаксису, третій - новим словами арабської мови.
4
При роботі над текстами прояснює всі сумнівні фрази і звороти, як російською, так і на арабському. Наприклад, слово «флективно». Якнайчастіше опрацьовуйте коріння арабських слів і заносите в свій словник іншомовних слів.
5
Заведіть особистий щоденник, куди будете записувати всі свої дії на арабському. Приділяйте дневнику не менше 30 хвилин в день. Також можна завести електронний блог. Іноді намагайтеся розмірковувати на мові.
6
Для розвитку мовних навичок заучуйте арабські скоромовки і фрази. Як можна більше читайте, бажано вголос.
Корисна порада
Для початку візьміться за вивчення граматики мови, лише потім за детальне вивчення словникового запасу. Добре можна поліпшити навички перекладу за допомогою збірників арабських прислів'їв, переклад яких здійснюється практично дослівно. Переводите вивіски на вулиці, потрібно описувати людей, яких зустрічаєте. Це також допоможе в розвитку комунікативних навичок.