Як залучати депозити.

Депозити - це тимчасово вільні грошові кошти юридичних та фізичних осіб розміщені на рахунках у банку. Вони надаються кредитної організації на певний строк та під проценти. Залучення депозитів - одна з найбільш важливих складових клієнтської політики банку.
Інструкція
1
Основна частина залучених коштів банку - це депозити в формі вкладів або сертифікатів. Для банку залучені кошти - це його ресурсна база, за допомогою якої він отримує дохід, надаючи її під відсотки у вигляді кредитів. Тому робота по залученню депозитів здійснюється в комерційних банках постійно, адже кожен рубль депозитних коштів приносить банку прибуток.
2
В даний час залучення депозитів - завдання досить складне. Безліч банків пропонують великі переліки програм за вкладами і депозитами, обіцяють майбутнім клієнтам стабільні доходи і високі відсотки. Однак реклама повинна бути не тільки багатообіцяючою, але і правдивою.
3
Найчастіше банки не стримують обіцянки, які можна побачити і почути в різних рекламних акціях. Наприклад, один банк розмістив рекламу по залученню клієнтів в пресі, що значно збільшило приплив бажаючих скористатися його послугами. Однак працівникам банку не вдалося докладно роз'яснити кожному клієнту про цікавлять питаннях, тому багато потенційні вкладники залишилися в подиві. Необхідно враховувати при залученні клієнтів можливості банку, сили його співробітників.
4
Крім того, залучаючи депозити, слід представляти як можна більш конкретні дані. Не важливо, де буде розміщена реклама, в пресі, інтернеті або ЗМІ. Головне, вона повинна містити всі необхідні дані. Якщо йдеться про депозит, мало одних процентних ставок. Потрібно вказати, терміни, можливість його поповнення, умови зняття коштів і т.д. Реклама, де мало інформації, зазвичай не надто приваблива.
5
Ймовірність звернення в банк нових вкладників значно підвищує реклама в ЗМІ, яка дозволяє охопити широку аудиторію, а також в інтернеті. Для залучення клієнтів банку необхідно створити свій власний сайт, на якому будуть розміщені основні відомості про послуги, в тому числі і депозитах.
6
Нерідко банки залучають вкладників за допомогою різних акцій, подарунків. Досить ефективний захід - це подання інформації про його послуги на всіляких виставках, форумах, семінарах, симпозіумах.