Як прикрасити скляну пляшку.

Скляна пляшка сама по собі річ невигадлива, але може в ваших руках стати справжнім твором мистецтва. Для перетворення потрібна ваша фантазія і бажання прикрасити інтер'єр додаванням незвичайної штучки. Ви будете дивувати ваших друзів і знайомих, недбало показуючи їм стару «нову» пляшку з-під вина.
Вам знадобиться
  • Пляшка, краще кольорова;
  • вітражні фарби;
  • контур для скла;
  • тарілка;
  • фольга;
  • гелева ручка;
  • кисть;
  • два шматки пінопласту,
  • фен.
Інструкція
1
Приготуйте пляшку. Укладіть її в гарячу воду на кілька хвилин, щоб зняти етикетку і позбутися слідів клею. Знежирте поверхню спиртом.
2
Нанесіть малюнок на скло гелевою ручкою. Колір її повинен бути максимально наближеним до кольору контура, в даному випадку - золото. Відступите від дна пляшки по напряму вгору 2,5 см. Намалюйте квітку, наприклад, братки? 4 - 5 см. Розмітьте серцевину квітки, додайте з боків по одному невеликому пелюстці, неначе малюєте бантик. Зверху і знизу серцевини додайте по одному пелюстці великі за розміром, ніж бічні.
3
Візьміть золотистий контур для скла і обведіть малюнок. Тепер знизу і зверху від квітки гелевою ручкою намалюйте листочки. Обведіть їх контуром. Поки підсихає контур квітки і листя, поруч впритул до них намалюйте наступний квітка і листочки до нього. Так оформите пляшку по всьому колу.
4
Щоб з поверхні пляшки не стікала фарба, і було зручно виконувати розпис, необхідно зафіксувати її в одному положенні. Використовуйте для цього пінопласт. Візьміть два шматки пінопласту, що залишилися після покупки побутової техніки. Встановіть їх на горизонтальній робочої поверхні один навпроти іншого. На одному шматку вгорі скраю зробіть ножем виїмку для того, щоб вставити горлечко пляшки, а на протилежному - зріз для денця. Закріпіть пляшку. У міру висихання фарби, потрібно буде обертати пляшку.
5
Оберніть тарілку фольгою, щоб в ній розводити фарби. Якщо розписувала пляшка темного кольору, то в фарби додайте краплю білої, щоб вони втратили прозорість. Фарбуйте по одному пелюстці, прибираючи надлишки стікає в куточки контуру фарби серветкою. Просушуйте кожен елемент феном, тоді робота піде швидше.
6
Верхні пелюстки кожної квітки розфарбуйте жовтим кольором, нижні - бузковим. Поки на пелюстках сохне щойно нанесена фарба, за допомогою зубочистки нанесіть на них золотим контуром складочки і вусики. Сливание цих штрихів з фарбою додасть жвавості малюнку.
7
Слідуючи тій же послідовності, на плічка пляшки по всьому колу нанесіть маленькі листочки.
Зверніть увагу
Чи не повертайте пляшку, поки на готових квітках не висохла фарба.
Корисна порада
Замість квітів можна намалювати жолуді або ягоди, виглядає дуже оригінально.
Якщо у вашому будинку накопичилася велика кількість пляшок, не поспішайте їх викидати. Здавши їх у відповідні пункти прийому, ви зможете заробити нехай невеликі, але все ж гроші, які можна буде витратити з користю.
Інструкція
1
Уточніть, де саме у вашому місті є пункти прийому склотари. Зазвичай в кожному районі є по дві-три подібних організації. Скляні пляшки ви можете відвезти саме туди, і за кожну з них отримати порівняно невелику винагороду. В середньому за кожну пляшку можна виручити від одного до трьох з половиною рублів. З пункту прийому пляшки будуть відправлені на переробку на найближчий склозавод.
2
Якщо ж мова йде про пластикових пляшках, доведеться здати їх в пункт прийому вторинної сировини. Подібних організацій на велике місто доводиться не надто багато, тому вам доведеться постаратися, щоб відшукати їх. Варто відзначити, що за здачу пластмасових пляшок ви отримаєте набагато меншу компенсацію, ніж за здачу скляних.
3
У вас немає часу, щоб займатися здачею пляшок? Ви можете просто викинути їх на смітник, там завжди знайдуться бажаючі здати судини за вас, однак ви в цьому випадку не отримаєте ні копійки. Особи без певного місця проживання будуть тільки раді, якщо ви винесете пляшки до сміттєвих баків.
4
Є ще один варіант позбутися пляшок - елементарно їх викинути. Втім, будь-яка урна тут не підійде. В європейських країнах вже давно введено поділ для всіх видів сміття, в Росії це почало впроваджуватися порівняно недавно. Однак якщо ви побачили урни для скляного сміття та пластику, сміливо позбавляйтеся від пляшок. Але при цьому також не варто розраховувати на те, що ви отримаєте за це будь-які гроші.
5
Здавши пляшки в пункт прийому вторинної сировини, ви зможете полегшити роботу промислових компаній, що займаються виробництвом тари. Крім того, створення нових пляшок в порівнянні з їх переробкою надає куди більш негативний ефект на навколишнє середовище, тому, здавши тару, ви, як це б дивно не звучало, зможете допомогти природі.