Як підключити супутникову тарілку. Як налаштувати тарілку на плазмі сам.

У віддалених від міст місцях буває важко налаштувати телевізор за допомогою звичайної антени, але саме в таких місцях телевізор часто - єдине джерело інформації про те, що відбувається в країні і в світі, а також учитель, порадник і стабільне джерело розваг .
Інструкція
1
Оберіть місце установки супутникової тарілки, керуючись тим, що всі супутники розташовуються в південному напрямку, якщо ви живете в північній півкулі, і відповідно в північному, якщо ваше півкуля південне. Будь-яка перешкода на лінії «супутник - антена», навіть листя дерев, зроблять прийом неможливим.
2
Перевірте, чи є вибране вами місце вдалим компромісом між простотою установки (обслуговування) і захищеністю від небажаного стороннього впливу на тарілку.
3
Зберіть антену за інструкцією, яка додається до неї.
4
Встановіть її в обраному місці (прикрутите кронштейни, повісьте антену) так, щоб була можливість регулювання.
5
Підготуйте кабель, встановивши високочастотні F-роз'єми, якщо антена віддалена від телевізора.
6
З'єднайте конвертер і ресівер за допомогою кабелю. Підключіть ресивер до телевізора.
7
Підведіть електрику до місця установки антени.
8
Підключіть ресивер і телевізор до харчування.
9
Встановіть антену в тому напрямку і під тим кутом, що й у сусідів.
10
Натисніть пару раз кнопку «i», якщо купили вже налаштований ресивер. Якщо ні, то входите в меню і дотримуйтесь вказівок, поки не побачите на екрані телевізора, настроечние шкали якості. Якщо сигнал виявлений, переходьте до пункту 13.
11
Змініть злегка вертикальний кут нахилу тарілки. Якщо сигнал не виявляється, спробуйте ще раз або перейдіть до пункту 12.
12
Надайте антені необхідний нахил, попередньо скориставшись програмою Satellite Antenna Alignment для розрахунку кута установки, уточнивши координати за допомогою GPS-навігатора.
13
Повільно повертайте антену в горизонтальній площині, домагайтеся максимального рівня сигналу.
14
Затяните все болти кріплення. Натисніть OK в меню налаштувань.
15
За назвою каналів переконайтеся, що зловили той супутник.
Зверніть увагу
Для того щоб підключити супутникову тарілку, необхідно провести роботи, які можуть бути небезпечні для життя, т.к. безпосередньо пов'язані з електрикою і виконуються на висоті.