Як обпалювати пластику. Як зробити прозору бюжетерію.

Області застосування полімерної глини, яка більш відома як пластика, дуже великі. З неї можна робити прикраси для будинку, ляльок біжутерію та аксесуари. Пластика є запікається і самоотвердевающей. Саме з запікаємо пластикою у початківців майстринь виникає багато проблем.
Інструкція
1
запікають полімерна глина знаходить свої основні експлуатаційні властивості, твердість і пружність, в результаті термічного впливу. Щоб правильно пройшов процес полімеризації, необхідно в точності дотримуватися поради виробника, які зазначені на упаковці.
2
Більшість видів пластик обпалюють в спеціальній печі при температурі не більше 130 градусів. Якщо виріб ви недопечете, воно буде крихким, якщо перегріється - воно потемніє і почне виділяти неприємний запах.
3
Щоб уникнути подібних наслідків, придбайте у відділі побутової техніки термометр, призначений для використання в побутових газових та електричних плитах. Якщо такий прилад знайти не зможете, зверніть увагу на термометри для саун і лазень на дерев'яній підкладці. Не маючи термометра під рукою, підбирайте температуру дослідним шляхом, запікаючи шматочки відпрацьованої пластики.
4
Вам знадобиться і спеціальна піч, оскільки в процесі випалу полімерна глина виділяє шкідливі речовини. Якщо можливості купити окрему грубку немає, то після кожного випалу ретельно мийте духову шафу. В мікрохвильовій печі можна запікати лише глину, що має спеціальне позначення на упаковці.
5
Від форми запікаємо вироби залежатиме спосіб його запікання. Намистини можна насадити на зубочистки, які, в свою чергу, треба встромити в зім'ятий шматок фольги. Плоске виріб (кулон, медальйон) можна обпалювати на склі, або на аркуші фанери, обгорнуті фольгою. Намистини без отворів можна запекти, розклавши їх на ваті. Не здумайте брати синтепон, оскільки в грубці він оплавітся. Ще один спосіб запікання намистин - на гармошці, складеної із паперу.
6
Вироби закладаються в холодну піч, але відраховувати час запікання коштує від моменту, коли піч нагріється до потрібної температури. Якщо ви хочете, щоб напівпрозора пластика стала більш прозорою і гнучкою, то відразу з печі занурте вироби в холодну воду.