Як тренувати коня.

Тренувати кінь необхідно. Регулярний фізична праця робить її здоровою, сильною і витривалою. В іншому ж випадку вона стане абсолютно непридатною, буде швидко втомлюватися і перестане вас слухатися.
Інструкція
1
Перед тренуванням ретельно підготуйте кінь до фізичного навантаження. Для цього забинтуйте її ноги і надіньте спеціальні ногавки.
2
Точно так само, як людина робить розігрів перед тренуванням, кінь потребує цього. Деякий час походіть з нею, роблячи повороти вліво і вправо. Розігрів необхідний для того, щоб м'язи стали більш еластичними і в наслідок не травмувалися при різких рухах і великих навантаженнях.
3
Почати тренувати коня правильно - головна умова. Для цього сядьте верхи і пустіть кінь дрібної риссю. Пробіжку можна робити «вісімкою» протягом десяти-двадцяти хвилин. Робіть повороти вправо і вліво, акуратно потягнувши тварина за шию.
4
Пустіть кінь галопом або лопе. Дана вправа тренує стійкість, витривалість легких і повинно тривати близько десяти хвилин.
5
По завершенні тренування охолодіть тварина, пройдіться з ним спокійним кроком протягом десяти хвилин. Нехай дихання і серцебиття коні відновитися. Також можна зняти сідло.
6
Ніколи не давайте коні напитися води відразу після фізичних навантажень. Це варто робити лише після того, як вона охолоне.
7
Оберігайте ноги вашого чотириногого друга, вони особливо вразливі під час занять.
8
Подібні тренування повинні проходити не менше трьох разів на тиждень. Можете довести до шести, але в будь-якому випадку один день відведіть для відпочинку. Тварина потребує його.
9
Підтримуючи фізичну форму і здоров'я коня, можете бути впевнені, що зможете проїхати на ній тривалий час. Якщо ж жаліти тварина і огороджувати її від тренувань, воно буде швидко втомлюватися.
Корисна порада
Тренувати кінь регулярно необхідно. Роблячи це, ви піклуєтеся про її здоров'я. Фізичні навантаження роблять тварину більш витривалим, стійким, скоординованим. В іншому випадку вони стають неслухняними і непридатними.