Як колоти ботокс.

Популярність ботокса обумовлена тим, що він є гідною альтернативою або доповненням деяких пластичних операцій. Сам по собі він безпечний, але колоти ботокс слід з великою обережністю і уважністю.
Інструкція
1
Визначтеся, для чого вам необхідна ін'єкція ботокса і чи потрібна взагалі. Існує дві причини, які обумовлюють використання даного препарату - мімічні зморшки і підвищене потовиділення в області пахвових западин, ніг і долонь рук.
2
Визначте, чи не протипоказаний вам препарат. Відмовитися колоти ботокс потрібно в разі вагітності, гемофілії, підвищеної кровоточивості, запальних процесів, прийому антибіотиків і підвищеної чутливості до компонентів препарату.
3
Підберіть клініку, що користується хорошою репутацією. При цьому пам'ятайте, що вартість процедури для вас не повинна бути головним критерієм, не шукайте дешеві варіанти.
4
Точки, куди проводиться ін'єкція, а також дозування визначаються фахівцем. Не намагайтеся встановити їх самостійно. Завжди існує великий ризик некоректного введення препарату. Навіть відхилення в міліметр від потрібної точки може призвести до серйозних ускладнень - асиметрії особи, опущення куточків очей і брів і т.п.
5
Процедура здійснюється дуже швидко - протягом десяти хвилин. Протягом чотирьох годин після цього зберігайте вертикальне положення тіла. Постарайтеся перебувати в спокійному настрої, бажано відпочити кілька годин.
6
Не чіпайте обличчя руками протягом дванадцяти годин. Слід лише робити мімічні рухи в тій області, куди була введена ін'єкція.
Зверніть увагу
Вважається, що колоти ботокс - безпечно. Насправді нешкідливим є сам препарат. Але його некоректне ведення часто спричиняє неприємні наслідки. З цієї причини будьте обережні у виборі фахівців. Якщо хочете трохи заощадити, краще пошукайте хороші клініки, які на даний момент проводять різні акції та надають знижки.