Як навчитися ходити на шпильках. Як навчитися ходити на каблуках за день.

Жінка на каблуках виглядає витонченішою і стройней. Але навіть самі витончені шпильки можуть як прикрашати, так і псувати весь вигляд. Вся справа в умінні правильно і красиво на них ходити. І цьому треба вчитися. Рано чи пізно кожна жінка стикається з цією ситуацією.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно розібратися, чи потрібні вам занадто високі шпильки. Цілком достатньо каблука до 10 сантиметрів. Пам'ятайте, що чим вище каблук, тим сильніше навантаження на хребет, а також на кровоносну систему. Вибирайте таке взуття, в якій буде комфортно вашим ногам.
2
Тренуватися потрібно починати вдома. Для початку вам знадобляться взуття з більш низькою шпилькою (не більше 5 сантиметрів), якщо раніше ви не носили каблуків. Походіть в цих туфлях по кімнаті, одночасно стежачи за поставою і за тим, як ви ставите ногу. Дуже важливо, щоб носочки НЕ виверталися всередину - це виглядає смішно і безглуздо. Така вправа потрібно робити щодня. Коли ви відчуєте себе впевнено, можете йти на вулицю. Тільки для початку це повинні бути невеликі дистанції (в найближчий магазин, в гості) так, щоб ваша подорож не розтягувалося на цілий день.
3
Після цього можна починати вчитися ходити на високих шпильках . І знову, для початку потрібно натренувати ноги будинку. Робиться це аналогічним способом: ходите по квартирі кілька разів на день, поки не відчуєте впевненість в рухах.
4
Також корисним буде наступна вправа: взуйте взуття на шпильках, в якій ви плануєте ходити. Встаньте біля столу або якийсь інший меблів, про яку можна буде спиратися. Підніміть одну ногу, зігнувши в коліні, і постійте так, не тримаючись руками за опору. Потім виконайте те ж саме з іншою ногою. Якщо відразу не виходить встояти рівно на шпильці, то можна дотримуватися однієї рукою. Така вправа допоможе навчитися тримати рівновагу при ходьбі на каблуках.
5
Щоб навчитися ходити на шпильці і тримати при цьому поставу, робіть давно відому вправу: покладіть на голову книгу і походіть з нею. Навчившись з легкістю ходити на підборах і з книгою на голові, ви придбаєте легку і красиву ходу.
6
Пам'ятайте, що на кожен день високі шпильки не годяться - краще таке взуття віддати перевагу в особливих, урочистих випадках. А ось каблук заввишки не більше 5 сантиметрів цілком підійде для повсякденного носіння. Ноги від такому взутті не будуть втомлюватися, але при цьому каблук зробить фігуру більш стрункою.
Зверніть увагу
Каблуки - це завжди витончено і красиво. Але купити взуття на підборах це півсправи. На них ще потрібно навчитися ходити, щоб не впасти обличчям в бруд в прямому сенсі. Вчіться ходити спочатку по дому по 1 годині на день. Потім можна вийти на вулицю, але краще не ходіть занадто далеко. Правильна хода на каблуках. Спину тримайте прямо, плечі розправте і злегка відхиліть назад.
Корисна порада
Не потрібно копіювати, як ходять моделі на 15 см шпильках, вони ставлять ноги паралельно, при цьому Косолапов, це незручно для повсякденного життя. Після години ходьби «з п'яточки на шкарпеточку», дайте ногам перепочити і вставайте на каблуки.