Як зберігати зимові речі.

Правильні умови зберігання взуття та одягу дозволяють захистити їх від впливу температури, вологості і комах. Таким чином, подбавши про зимові речі після закінчення сезону, ви можете продовжити термін їх служби на довгі роки.
Інструкція
1
Перед тим як прибрати річ на зберігання, приведіть її в порядок: видаліть бруд, при необхідності виперіть і висушіть. Залежно від типу і матеріалу кожен предмет вимагає особливих засобів чісткі.Небольшіе забруднення на шубі протріть тампоном, змоченим в спирті. Сильні забруднення віддаляються підігрітими на сковороді висівками: посипте кілька разів і кошторисі. Для кольорового каракулю замініть висівки на житнє або вівсяне борошно. Для білого хутра використовуйте карбонат магнію і бензин: нанесіть на пляму і зчистіть порошок щеткой.Дубленкі чистите спеціальними щітками для замші, з використанням розчину мила і невеликої кількості нашатиря.Пуховік з гусячого або качиного пера теж потрібно випрати. Налаштуйте дбайливий режим і мінімальну температуру. Сушіть пуховик на плічках, під сонячними променями або близько радіатора. Після закінчення сушіння переверніть його і струсіть, щоб розправити пух.
2
Повісьте одяг на широкі плечі. Бажано накрити її полотняним мішком, щоб захистити від зовнішніх впливів. У той же час збережеться доступ кисню, тому річ не згубить зовнішній вигляд.
3
В кишені одягу покладіть засіб від комах. При бажанні покупне засіб замініть на саше з квітами або гілочками сухий герані, лаванди, полину, сушені скоринки апельсина або шматок запашного мила. Сильний запах відлякує міль, і ваш одяг залишиться недоторканною.
4
Рукавички теж вимагають прання. Використовуйте для шкіри теплу воду і мильний розчин, при полосканні додайте трохи гліцерину. Кольорова шкіра відчищається хлібним м'якушем, а замша - нашатирем. Віджимайте рукавички через рушник і сушіть при кімнатній температуре.После сушки розправте і покладіть рукавички на рівну поверхню або повісьте на плічки.
5
Взуття вимийте зовні під струменем теплої води, змастіть тонким шаром спеціального крему. Поставте подсушіться.Продезінфіціруйте взуття: покладіть в кожен черевик ватний тампон, змочений оцтовою есенцією, а взуття помістіть в поліетиленовий пакет і щільно зав'яжіть. Через 10-12 годин дістаньте черевики. Вставте в миски грудки з паперу (наприклад, газетного), щоб при зберіганні шкіра не сіла і не деформувалася. Покладіть в коробки і приберіть.