Як зшити красиво спідницю.

Зшити красиву спідницю сьогодні нескладно. Вона може бути дуже простий, але в той же час оригінальною. Від вас будуть потрібні лише мінімальні навички шитття, а красиві матеріали можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині.
Інструкція
1
У першу чергу зніміть необхідні мірки: обсяг талії, обсяг стегон і довжину виробу. З першими двома величинами будь-яких проблем виникнути не повинно. А от довжина виробу у багатьох викликає замішання. Щоб визначитися з нею, встаньте перед дзеркалом, заздалегідь надівши взуття, з якою плануєте носити спідницю. Потім візьміть відріз тканини і приміряйте його на себе. Зафіксуйте значення тієї довжини, яка найбільше вам подобається.
2
Придбайте в спеціалізованому магазині необхідні матеріали. Вам знадобиться гарна тканина для спідниці, підкладкова тканину, близько десяти сантиметрів клейовий підкладки, застібка-блискавка, гудзик і нитки.
3
Заздалегідь продекатіруйте тканину, щоб запобігти її подальшу усадку. Для цього загорніть її в мокре, бажано махровий, рушник на дві-три години. Потім ретельно пропрасуйте праскою через марлю.
4
Якщо це необхідно, вирівняйте краї тканини і їх візерунки.
5
Обріжте нерівну кромку на лінії низу. Справа в тому, що при носінні або пранні вона тягнеться набагато менше, ніж решта тканину. У наслідок саме в даному місці виріб почне «тягнути».
6
Намітьте на поверхні тканини всі необхідні лінії стегон, талії, бічних виточок. Не забудьте залишити припуски.
7
Розкроїте тканину. Якщо вона при цьому складена в кілька шарів, скористайтеся шпильками для закріплення їх між собою.
8
Зберіть деталі і обмітайте їх по лінії майбутньої строчки.
9
Щоб пошити красиву спідницю, попередньо зробіть перший примірку. Приколіть шпильками замок, слід регулювати виріб по фігурі і зробіть посадку по лінії талії.
10
Тепер зніміть спідницю і прострочіть всі шви, зробіть необхідні загини. Так само пришити замок і гудзик. Для гудзики не забудьте зробити маленький розріз.
11
Щоб пошити красиву спідницю, буде потрібно уважність і старанність. Завжди попередньо робіть примірку і за необхідності підганяйте виріб по фігурі.