Як підключити підсилювач до магнітоли. Як підключити задні динаміки в авто.

Сучасні автомобільні акустичні системи вражають своєю функціональністю. Найчастіше таку акустику до магнітоли можна підключити за звичайним принципом «застосування до одного каналу одного динаміка». Крім того, існує також і комбінований спосіб підключення необхідного вам типу акустики для підтримки правильної навантаження на динаміки.
Інструкція
1
В даний час змішаний метод підключення використовується в особливості для побудови особливих мостових підсилювачів будь-яких магнітол на машині, що дозволяє домогтися найкращого і якісного звучання динаміків. Ми розглянемо саме змішаний вид з'єднання. Пропоновані нами рішення не вимагають від вас якихось серйозних витрат коштів і часу, крім того, вони були неодноразово перевірені автомобілістами на практіке.Для комбінованого способу з'єднання придатні будь-які марки магнітол з мостовими підсилювачами потужністю вище 20 Вт на динамік. Моделі з двох-або чотириканальними підсилювачами більш малої потужності встановлюються за прямим принципом «штекер - розетка», а це відбувається досить просто.
2
Для комбінованого методу нам знадобляться 2 кабелю з'єднання з входом типу «тюльпан». За допомогою цього способу можна сильно збільшити якість звучання ваших колонок за допомогою навіть недорогий магнітоли. У більшості недорогих магнітол встановлені малогабаритні коаксіальні або широкосмугові фронтальні гучномовці, які через свою невеликий щільності і посереднього акустичного оформлення звукового сигналу можуть викликати перевантаження в колонках, що призведе до спотворення звуку навіть при середньому рівні гучності магнітоли.
3
Для того, щоб це усунути, нам знадобиться ФВЧ. Також рекомендується при підключенні використовувати звукові фільтри першого порядку з універсальної частотою порядку 90-160 Гц. Правда, вибір такого дроти в чому залежить від характеристик самої головки аудіосистеми і її загального акустичного оформлення.
4
Крім того, ви можете використовувати звичайні з'єднувальні шнури з таким роз'ємом. Правда, необхідно буде правильно підібрати їх перетин, проконсультувавшись з продавцем в автосалоні, щоб відтворення звуку при підключенні підсилювача не погіршився. Вся робота при підключенні магнітоли через підсилювач полягає в тому, щоб знайти правильні кабелю, які не приведуть до втрати якості звуку.