Як перефарбуватися з рудого кольору. визначити колір волосся.

Багатьом жінкам подобається проводити експерименти зі своєю зовнішністю. Найпоширеніші зміни відносяться до зміни кольору волосся. Зараз за короткий проміжок часу можна без зусиль перетворитися з брюнетки в блондинку і навпаки. А ось рудий відтінок зафарбувати не так вже просто.
Інструкція
1
У першу чергу спробуйте повернути колишній відтінок свого волосся. Відвідайте професійний магазин і купіть в ньому змивку для волосся. Віддайте свою перевагу смивке з ефектом освітлення. В іншому випадку позбутися рижіни не вийде. Адже рудий колір містить в собі особливий пігмент, який проникає глибоко в структуру волосся. А завдяки такій смивке за один раз ви зможете освітлити своє волосся відразу на чотири тони.
2
На чисті сухі волосся нанесіть змивку для волосся. Приблизно 15-20 хвилин потримайте її, а потім просто змийте теплою водою. Після цього вам залишається тільки висушити голову феном і гідно оцінити результат.
3
Варто відзначити, що смивка не у всіх випадках повертає волоссю природний відтінок. Після одноразового її використання пасма можуть виглядати тьмяно, мляво. Залежно від результату ви можете провести повторну процедуру змивання фарби.
4
Для зміцнення волосся і остаточного позбавлення від рудих пігментів приготуйте маску з дріжджів і кефіру. У склянку кефіру додайте 40 грамів дріжджів. Ретельно розмішайте компоненти. На годину нанесіть кашку. Потім просто вимийте голову.
5
Тепер ви можете приступати до фарбування. Фахівці радять після таких процедур просто затонувати волосся. У цьому випадку шкоду, заподіяну смивкой, буде не значним. Якщо є бажання і можливість, то ви можете звернутися в салон краси. Там фахівці допоможуть вам дбайливо пофарбувати волосся в більш світлий або ж, навпаки, більш темний колір.
6
Якщо у вас немає можливості звернутися за допомогою до фахівців, то спробуйте перефарбуватися самостійно. Вибирайте таку фарбу, в якій немає червоних відтінків. До бажаного кольору наближайтеся поступово. За раз міняйте відтінок всього на тон-півтону.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що після проведення змивки, лусочки волосся розкриваються. Вони стоншуються, стають ламкими і сухими. Тому в цей період використовуйте живильні маски і бальзами.