Як тримати градусник. чому градусник під пахвою і під hye.

Коли виникають підозри, що хтось захворів, то щоб перевірити це, насамперед за допомогою градусника вимірюють температуру тіла. Як правильно тримати його, щоб свідчення були істинними? Дорослим людям і маленьким дітям температуру вимірюють по-різному.
Вам знадобиться
  • Ртутний або електронний градусник (термометр)
Інструкція
1
Для вимірювання вам знадобиться градусник, він може бути електронним чи ртутним. Якщо у вас ртутний термометр, то після перевірки температури тіла обов'язково струшуйте його, щоб скинути показання. Якщо цього не робити, то через деякий час градусник починає завищувати результати. Електронний термометр вважається найбільш точним і безпечним способом виміряти температуру тіла.
2
Ртутний термометр потрібно тримати його від 3 до 10 хвилин. Для електронного градусника потрібно небагато менше, зазвичай від 1 до 3 хвилин. Більш точно рекомендований час вимірювання зазначено в інструкції до пристрою. В іншому процедура для ртутного та електронного термометрів нічим не відрізняється.
3
Щоб дізнатися температуру, візьміть градусник і затисніть його під пахвою. Шкіра не повинна бути зіпрілій, так як в цьому випадку свідчення будуть невірні. Справа в тому, що виділяється піт має більш високу температуру, ніж саме тіло, тому результати на термометрі будуть завищені.
4
Вставте градусник під пахву, притисніть руку до тіла і, поки міряєте температуру, щільно тримайте. Незабаром на термометрі з'являться вірні свідчення. Збільшувати час вимірювання можна для старих ртутних приладів, які з часом починають повільніше реагувати на зміну температури.
5
Інший спосіб тримати градусник - вставити його під коліном. Зігніть ногу і тримайте термометр стільки ж, скільки і під пахвою. Зручніше робити це лежачи.
6
Маленьким дітям можна виміряти температуру ректально, вставивши градусник в попку малюкові. Краще робити це з електронним термометром, тому що занадто довгу процедуру маляті буде витримати важко. Враховуйте, що ректальна температура завжди трошки вище, ніж під пахвою або під коліном.
7
Поки дитина спить, температуру можна виміряти і під пахвою. Для цього зігрійте термометр в руках, щоб малюк не прокинувся від холодного дотику, потім обережно вставте його під пахву, щоб не розбудити, інакше він не стане лежати спокійно, і температуру виміряти вже не вийде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j8oTVXD8NIM
Зверніть увагу
Маленькій дитині вимірюйте температуру строго під наглядом. Якщо залишити малюка з градусником наодинці, він може, граючи, розбити його і порізатися. Ртуть, що витекла з термометра, становить серйозну небезпеку для здоров'я всієї родини.
Корисна порада
Від збільшення часу вимірювання температури тіла показання градусника не зміняться.