Як лікувати застуду вух. застуда вуха ніж лікувати.

Вушні хвороби включають в себе ті, що вражають різні відділи органу слуху, наприклад, внутрішнє, середнє, зовнішнє вухо, також вушну раковину і зовнішній слуховий прохід. Причинами таких захворювань можуть стати інфекції - кір, грип, менінгіт та інші, травми, переохолодження, підвищена навантаження. Визначити хвороби вуха можна по деякими симптомів: по шуму, болю у вухах, відчуття закладеності, зниження слуху, його часткової або повної втрати, запаморочення.
Інструкція
1
Лікування слід проводити негайно, адже запальний процес може охопити євстахієвих труби, перекинутися в середнє вухо, що чревато нагноєннями і появою колючої, стріляє болю. Симптоми самої застуди можуть вже пройти, а ось запалення може розвиватися протягом ще двох тижнів. Так що після виявлення описаних ознак не зволікайте зі зверненням до фахівця.
2
Лікар може порадити вам парити ноги і робити на вуха теплові компреси (але тільки за умови, що з вушних раковин немає гнійних виділень). Для компресів вам знадобиться ввести в слуховий прохід невеликий ватний тампон, який змочений однопроцентним або двовідсотковим саліциловим спиртом. Тривалість такого лікування може становити до трьох тижнів. Зовнішній же прохід слід прикрити сухим ватним тампоном щоб уникнути випарів спирту і повторного переохолодження.
3
Самолікування краще виключити в даній ситуації, бо може виникнути вкрай небезпечне освіту гнійного вогнища в середньому вусі. Неприпустимо і перенесення хвороби, що називається, на ногах. Справа в тому, що гній в будь-який момент може потрапити в мозок, все це буде супроводжуватися запамороченням, блювотою і втратою свідомості. А якщо ніхто не надасть найближчим часом медичну допомогу, може статися летальний результат.
4
Все, що ви можете зробити до звернення до лікаря, це полегшити свій стан краплями з злегка підігрітих масел, наприклад, рослинного, мигдального або камфорного. Також можна зігріти вуха компресом із солі (попередньо нагрітій і вміщеній в мішечок) і прийняти таблетку анальгіну. Правда, ви повинні врахувати, що подібні компреси варто робити тільки після того, як подіють жарознижуючі засоби (якщо ви ще приймаєте їх у зв'язку із застудою).