Як встановлювати програми на кпк.

Як всім відомо, КПК без встановленого на ньому програмного забезпечення малокорисний, і всі його «фішки" не розкрити. А щоб встановити програмне забезпечення на ваш КПК, необхідно знати, що і куди «заливати». Все це досить легко, але далеко не кожен це знає.
Інструкція
1
Перший крок для подолання проблеми дуже прост.Для початку вам потрібно з'ясувати, який тип файлу ви скачали для свого КПК.Программное забезпечення для КПК може бути декількох видів: - Це може бути .exe файл, який автоматично устанавлівается.- Це може бути інсталяційний файл, який в свою чергу розпаковує програму прямо в корінь вашого КПК (.cab) .- Також це може бути і програма, яка не вимагає подальшої установки.
2
Якщо ви скачали розпакований на КПК файл установки (.cab), вам потрібно виконати наступне: - Скопіюйте з вашого персонального комп'ютера cab файл на КПК, в будь-який для вас зручний місце. (Якщо ви вже закачали файл на КПК, то крок цей ми, відповідно, пропускаємо.) - За допомогою будь-якого провідника або звичайного файлового менеджера відшукайте закачаний файл і запустіть його.- Якщо у вашому КПК є флеш-карта, то при виборі, куди буде встановлена програма, виберіть флеш-карту або пам'ять телефону, після чого натисніть кнопку «Встановити».
3
Якщо у вас пакет з програмою, яка встановлюється безпосередньо з вашого ПК, вам необхідно зробити наступні кроки: - Підключіть ваш КПК до комп'ютера і синхронізуйте його з ActiveSync.- Запустіть потрібний вам файл на вашому ПК, після чого дотримуйтесь покроковим інструкцій на вашому екрані. Наприкінці висвітиться віконце, яке повідомить вам про те, що необхідно встановити програму вже на КПК.
4
Якщо вам попалася програма, яка не вимагає установки, вам буде досить просто скопіювати її в папку на вашому КПК, і насолоджуватися її роботою.