Як відкрити доступ до папки для одного користувача.

Якщо у вас є власна локальна мережа або група з безлічі користувачів на комп'ютері, то часто може виникнути необхідність в розмежуванні доступу до тієї чи іншої папці, що містить важливі файли, дати доступ тільки певному користувачеві.
Інструкція
1
Створіть користувача , для якого ви хочете відкрити доступ до папки. Щоб зробити це, натисніть на значку «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Управління» для виклику вікна «Керування комп'ютером». У лівій частині цього вікна перейдіть в розділ «Службові програми» і виділіть папку «Локальні користувачі», після чого в правій частині двічі клікніть на папку «Користувачі».
2
На панелі меню вікна виберіть «Дія» та пункт «Новий користувач». У діалоговому вікні створіть логін і пароль для нового користувача, якому ви хочете дати доступ. Після цього натисніть «ОК» для підтвердження.
3
На тій папці, доступ до якої ви хочете відкрити, натисніть правою кнопкою миші, потім в контекстному меню виберіть "Властивості". У вікні перейдіть на вкладку «Доступ» і виберіть там пункт «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Потім натисніть на кнопку «Дозволи».
4
У вікні, ви побачите, що доступ до даної папці можуть мати «Все», але вони при цьому можуть лише переглядати інформацію. Виділіть рядок «Все» і видаліть її. Тепер додайте користувача (або користувачів), якому ви відкриваєте доступ до даної папці. Натисніть на кнопку «Додати».
5
вікні, натисніть на кнопку «Додатково», після чого натисніть на «Пошук». Знайдіть в нижній частині вікна ім'я потрібного вам користувача і виберіть його. Натисніть «ОК», а потім ще раз, щоб закрити обидва відкритих вікна.
6
Якщо ж ви хочете, щоб користувач мав правами як на перегляд вмісту каталогу, так і на додавання в нього своїх файлів або зміна вмісту, то в нижній частині вікна поставте галочку напроти пункту «Повний доступ» в стовпчику «Дозволити» . Натисніть «ОК» для підтвердження. Доступ до папки для одного користувача відкритий, але інші користувачі не зможуть переглядати вміст даної папки.