Як порозумітися зі свекрухою.

Труднощі спілкування тещі і зятя - улюблена тема безлічі анекдотів. А між тим, у взаєминах свекрухи і невістки теж нерідко виникають проблеми. Двом жінкам, виявляється, зовсім непросто поділити одного чоловіка, якого кожна з них, хоч і по-різному, щиро любить. В силу молодості і невеликого життєвого досвіду важче доводиться невістці. Тому після заміжжя багатьом дівчатам доводиться освоювати ази непростого мистецтва: як порозумітися зі свекрухою .
Інструкція
1
Завжди пам'ятайте, що мати вашого чоловіка - дорогий і близький йому людина, вона була поруч з ним з самого народження. Тому відмовтеся від будь-якої критики на адресу свекрухи. Також не варто негативно відгукуватися при ній про власний чоловіка. Свекруха може розцінити ваші слова як особисту образу. Ви відчуєте це на собі, коли у вас з'являться свої діти.
2
Поважайте свекруха і намагайтеся ставитися до неї так, як би ви хотіли, щоб ваш чоловік ставився до вашої мамі. Не бороніть зустрічам матері з сином. Дайте зрозуміти свекрухи, що ви нею - не суперниця в боротьбі за любов і увагу чоловіка і сина, а союзниця. Наприклад, на свято піднесіть свекрухи якийсь особливий подарунок, з урахуванням її смаку і особистих переваг.
3
Налагодити стосунки допоможе спілкування зі свекрухою. Розпитуйте її про свого чоловіка, його дитинстві, звички, особливості характеру. Адже ніхто не знає вашого чоловіка краще, ніж його мати. З одного боку, у спілкуванні зі свекрухою у вас завжди буде загальна тема для розмов. А з іншого - ви отримаєте цінну інформацію, яка стане в нагоді вам в сімейному житті.
4
Спробуйте знайти спільні інтереси, повчитися чомусь у вашої свекрухи. Наприклад, ваш чоловік любить мамині пиріжки або фірмовий борщ? Попросіть свекруха поділитися тонкощами приготування цих страв.
5
Багатьох невісток дратують нескінченні поради і повчання свекрух. Заспокойтеся і подумайте про те, що свекруха ніколи не стане бажати поганого свого сина. Ставтеся до її порад терпиміше. Можливо, свекруха дійсно хоче вам допомогти, а не дорікнути.
6
Будьте дипломатичні в суперечках. Не варто до останнього відстоювати свою правоту, навіть якщо ви категорично не згодні з думкою свекрухи. Уміння поступатися - це не ознака слабкості, а прояв сили і мудрості.
7
Найбільше розбіжностей у невістки і свекрухи виникає з приводу виховання дітей. Безумовно, ви маєте повне право вимагати дотримання ваших принципів виховання та догляду за дитиною. Але повірте, не станеться нічого страшного, якщо в гостях у бабусі ваш малюк з'їсть зайвий пиріжок або заборонені вами чіпси. Звичайно, на тривалий час такої бабусі онука краще не залишати, інакше неправильне харчування обернеться проблемами з травленням. І все-таки суперечки через дрібниці гармонії вашим відносинам зі свекрухою не додадуть.
8
Налагодження відносин невістки і свекрухи має бути обопільним бажанням обох сторін. Якщо мама чоловіка не проявляє особливого прагнення до вашого спілкування, заспокойтеся і прийміть це як даність. Вона має повне право зберігати між вами дистанцію, і в цьому, повірте, теж є чимало плюсів. Головне, щоб вас любив і цінував ваш чоловік.