Як притягнути багатство.

Ви коли-небудь замислювалися, чому 95% людей володіють 5% матеріальних благ на Землі, а решта 5% людей володіють рештою 95%? Зауважте, що той, хто частіше говорить про успіх, успішний, а хто постійно скаржиться на хвороби, той ніяк не може звільнитися від різних лікувальних курсів і терапій.
Інструкція
1
Повірте в те, що ви гідні всіх матеріальних благ, які вам необхідні для щастя. Частіше створюйте в своїй свідомості думки про це.
2
Знайдіть невелику дошку або щільний картон, наклейте на нього фотографії або журнальні вирізки з зображеннями пачок грошей, золотих злитків, коштовностей і всього іншого, чого ви так бажаєте і хочете притягнути. Чи не наклеюйте того, чого отримати ви не дуже хочете, а просто розумієте, що, мовляв, всіх інших це робить багатими і щасливими - у кожного різні смаки і цінності. Тому керуйтеся виключно своїми власними бажаннями. Так само додайте до вашої «дошці багатства» справжню грошову купюру з примальованими до її номіналу кількома нулями.
3
Визуализируйте своє багатство , уявляйте себе власником тієї чи іншої суми грошей, дорогої речі чи чогось іншого, що зробить вас багатим. Кожен день приділяйте для цього хоча б кілька хвилин. Сядьте у себе вдома в комфортній обстановці, зручно розташувавшись на кріслі, подивіться на свої руки, на долоні, якомога детальніше запам'ятайте їх. Тепер закрийте очі і уявіть, як тримаєте в своїх руках декілька пачок стодоларових купюр. Поки займаєтеся звичними справами, також думайте про ту суму, яку хочете притягнути. Але суму для себе встановите конкретну, а не «чим більше, тим краще» або «не менше 20 000 доларів».
4
У грошей потужна енергія. Прийдіть в таке місце, де ця енергія особливо сильна. Ці місця - банки і каси. Закрийте очі і уявіть навколо кас зелену димчасту оболонку і подумки притягайте, як би всмоктуйте, цю енергію грошей в себе.
5
Все це підкріпите почуттям подяки - це дозволить вам легше і правильніше налаштуватися на прийняття багатства, тобто матеріального блага. Для цього провертайте в голові, а краще вимовляєте вголос те, за що ви вдячні Богу, Всесвіту, Вищому Я, долі (хто як це називає).