Як підключити гарнітуру до телефону. Як підключити bluetooth гарнітуру до телефону.

Використання гарнітури з мобільним телефоном вкрай зручно, особливо під час керування автомобілем, оскільки дозволяє повністю звільнити руки, а інший раз взагалі не діставати трубку з кишені, застосовуючи клавішу прийому виклику на самій гарнітурі.
Інструкція
1
Для того щоб підключити гарнітуру до телефону за допомогою бездротового з'єднання Bluetooth, необхідно провести пару з нею вашого мобільного телефону. Процедура сполучення полягає в здійсненні захищеного з'єднання між телефоном і гарнітурою. Це необхідно робити для того, щоб ні хто не міг випадково почути телефонної розмови, перебуваючи в радіусі дії вашого bluetooth-передавача. Послідовність дій при виконанні сполучення може відрізнятися в залежності від марки вашого телефону, але основний принцип при цьому сохраняется.Ітак, для того, щоб підключити гарнітуру до телефону, насамперед потрібно включити обидва пристрої - телефон і гарнітуру, і упевниться, що вони знаходяться в зоні дії один одного.
2
Після цього, активуйте пошукової режим в гарнітурі. Для цього, як правило, вимагається натиснути і утримувати короткий час функціональну кнопку гарнітури, або клавішу відповіді виклику.
3
У функціях вашого телефону знайдіть розділ управління пристроями Bluetooth, і ініціюйте пошук нового пристрою. Після того, як пошук закінчиться, серед інших пристроїв повинно з'явитися назва вашої гарнітури.
4
Її необхідно вибрати і додати в список підключених пристроїв для подальшої ідентифікації. Далі телефон запропонує ввести пароль, вводимо 0000. Після цього процес сполучення завершено.
5
Якщо виникли якісь проблеми, і гарнітура не визначилася, чи процес попросту обривається, варто перевірити, чи включена гарнітура, чи заряджений її акумулятор, а так же немає яких-небудь перешкод на шляху сигналу або перешкод, після чого знову повторити весь процес.
6
Якщо так і не вдалося налагодити роботу пристрою з телефоном, потрібно звернутися в технічну підтримку виробника гарнітури на предмет сумісності з даною моделлю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WwkNN5-ooxk
Гарнітура - це ті ж самі навушники, тільки з пультом управління. На пульті може розташовуватися кнопка прийому виклику, а також кнопки регулювання гучності або перемикання треків. Гарнітуру зручно використовувати при водінні автомобіля або в разі, коли у вас зайняті руки. Досить натиснути одну кнопку і вхідний виклик буде прийнятий. Процес підключення гарнітури до телефону описаний далі.
Інструкція
1
Зараз виробники телефон і навушників стандартизировали роз'єми для підключення гарнітур і навушників. В сучасних телефонах і смартфонах використовується 3.5 мм роз'єм, так званий mini-jack. У зв'язку з цим тепер не доведеться шукати пристрій для телефону певної марки, як це було раніше. Купуючи гарнітуру, слід її перевірити на місці покупки, щоб переконатися в працездатності динаміків і пульта управління. Для цього знайдіть у себе в телефоні 3.5 мм роз'єм і вставте в нього гарнітуру. Вставляйте до кінця, повинен бути чутний характерний клацання, в іншому випадку пристрій буде просто не працювати.
2
Після підключення пристрою телефон повідомить вас про те, що була підключена гарнітура, і тепер все звуки будуть передаватися на динаміки гарнітури, крім вхідного дзвінка. Далі зайдіть в музичний плеєр і включіть музику, тим самим, перевіривши динаміки.
3
Пульт управління дозволяє не тільки приймати виклики, а й перемикати треки, ставити на паузу. Для того щоб поставити відтворення на паузу, натисніть один раз на кнопку прийому виклику, два рази - перемикання на наступний трек, три рази - перемикання на попередній трек. Також гарнітура містить радіо модуль, який грає роль антени. Тому слід перевірити радіо: зайдіть у відповідний пункт меню телефону.
4
Попросіть кого-небудь подзвонити вам на телефон, а самі прийміть вхідний дзвінок за допомогою кнопки на пульті управління. Гарнітура перевірена, можете сміливо її купувати.
5
Якщо ваш телефон не з нових, тобто на корпусі відсутній 3.5мм mini-jack, то шукайте фірмову гарнітуру від виробника. Купивши китайську підробку, ви не тільки даремно витратите гроші, а й отримаєте низькоякісне пристрій, який довго вам не прослужить. Ви можете сказати, що фірмові гарнітури теж збирають в Китаї. Так, це так, але вони проходять хоч якусь перевірку. Оскільки виробник дає гарантію на свій товар, він не дозволить випускати браковану продукцію.