Як скласти портфоліо для дизайнера. складання дизайнерського портфоліо альбому.

Існує поширена помилка, що дизайнери та інші представники творчих професій не повинні дотримуватися ніяких правил, у тому числі при складанні портфоліо . Чим більше неординарно воно оформлено, тим більшою мірою це свідчить про талант здобувача. Дане твердження не зовсім вірно - правильно складене портфоліо дизайнера передбачає наявність деяких обов'язкових елементів.
Інструкція
1
Підготуйте ретельно продумане резюме, що включає максимальну кількість інформації, яка характеризує ваш досвід роботи, перелік місць навчання, загальну інформацію. Не обходить увагою графи, в яких необхідно вказати рівень володіння мовою, а також не забудьте вказати всі додаткові навички, які ви отримували - корисним може стати навіть згадка про проходження курсів плетіння бісером або приготування суші.
2
Як можна більш повно опишіть сферу своїх захоплень та інтересів в резюме. Будьте уважні: роботодавці звертають увагу не тільки на зміст, а й на форму подання та оформлення. Вирішіть складну творчу задачу: не виходячи за рамки офіційного тексту, підготуйте дійсно креативний і цікавий матеріал про себе, здатний захопити і зацікавити.
3
Зберіть приклади своїх робіт, особливо акцентуючи увагу на реалізовані проекти. По можливості зберіть відгуки та рекомендації. Не соромтеся докладати зразки та ескізи. Гарним доповненням до портфоліо стане проект, що знаходить в розробці, який зможе відобразити особливості протікання вашого творчого процесу.
4
Не вмикайте в портфоліо занадто багато робіт: уникайте перенасиченості, яка змаже загальне враження. Це ще один виклик для вашого дизайнерського мислення: портфоліо повинне розповісти про вас максимально повно, при цьому не стомивши роботодавця і не викликавши перенапруги від великої кількості інформації. У більш неформальних випадках можлива підготовка відеопрезентації. Однак якщо ви користуєтеся цим способом, не відмовляйтеся від паперових дублікатів.
5
Враховуйте вимоги організації, в яку ви плануєте надати портфоліо. Складіть його базовий варіант і корегуйте під кожну окрему компанію. Цим ви покажете свою дійсну зацікавленість у співпраці з ними і небайдужість.