Як плести широкий браслет з бісеру. Плетіння з бісеру браслети.

Бісер - універсальний матеріал для виготовлення прикрас, оформлення одягу та аксесуарів. Особливо часто з нього плетуть браслети - прикраси досить ефектні і не потребують великих трудовитрат. Плетіння широкого браслета практично не має принципових відмінностей на тлі інших видів прикрас.
Вам знадобиться
  • Бісер;
  • Бісерна голка;
  • Нитка лавсановая або поліестерова;
  • Два-три дрібних замку-карабіна або один замок на три нитки.
Інструкція
1
Дуже зручна в роботі з бісером мозаїчна техніка (інакше - пейот). У ній бісеріни розташовуються за принципом сот, тобто ряди зміщуються відносно один одного на половину ширини бісеріни. Перший широкий браслет сплетіть з однотонного бісеру, щоб зрозуміти принцип. Ідеальний бісер з Чехії або Японії, оскільки бісеріни не відрізняються за розміром. Отже, ширина браслета не мінятиметься.
2
Наберіть першу бісерину на голку. Залиште після неї кінчик нитки довжиною 10-15 см. На нього пізніше ви закріпіть замок. Просмикніть бісерину ще раз, щоб закріпити петлей.Наберіте парна кількість бісерин. Порівняйте довжину набраної смужки бісеру з бажаною шириною браслета. Якщо все гаразд, наберіть ще одну бісерину, яку тепер рахуйте першою.
3
Пройдіть крізь третю бісерину у зворотному напрямку. У вас вийде петля з двох крайніх бісерин. Наберіть ще одну бісерину і пройдіть крізь п'ятий з набраних. Так чергуйте додавання нових бісерин і закріплення непарних перш набраних.
4
Дійшовши до кінця ряду, наберіть бісерину, знову змініть напрямок і проплітаючи ще один ряд. Повторюйте, поки не вийде необхідна для зап'ястя довжина.
5
По закінченні роботи прикріпіть до країв половинки замочков-карабінів або одиночного замка на три нитки. Кінці ниток сховайте в браслет.
6
Зрозумівши принцип, використовуйте різні схеми для широких браслетів в техніці мозаїчного плетіння: плетіть орнаменти і малюнки, використовуйте бісер різних розмірів і кольорів, стеклярус, рубку та інші матеріали.
Зверніть увагу
Якщо замінити лавсанову або поліестеровую нитку на гумову, можна обійтися без замків. Просто з'єднайте крайні ряди браслета і сховайте кончікі.Однако гумова нитка, як правило, товще, тому використовуйте бісер з великими отворами або великі намистини. В іншому випадку протягнути бісерину буде неможливо.