Як побудувати меблі.

Для того щоб обзавестися меблями , зовсім немає необхідності відправлятися в меблевий магазин. Просту, елегантну і практичні меблі для дачі можна виготовити своїми руками з доступних матеріалів. Пригадується така меблі і в туристичному поході - її не потрібно тягати з собою, а можна змайструвати прямо на місці.
Вам знадобиться
  • Гілки дерев, мотузка, алюмінієвий дріт
Інструкція
1
Приготуйте матеріал для виготовлення меблів. Підійдуть товсті гілки чагарника, наприклад, ялівцю, ліщини. Можна використовувати для наших виробів сухе гілля дерев, нижні гілки ялин, які часто засихають самі. Знадобиться також алюмінієвий дріт або моток мотузки.
2
Почніть з виготовлення книжкової етажерки. Спочатку виготовте полки; їх знадобиться дві або три. Візьміть три-чотири коротких прута (довжина прутів визначатиме ширину етажерки) і зв'яжіть їх по кінцях перекладинами. Скріпити поперечини можна дротом або мотузкою, щільно обмотавши кінці з'єднуються.
3
З двох гнучких гілок довжиною близько 120-150 см зігніть два «лука». Замість тятиви прив'яжіть до кінців одержані дуг відповідні за розміром прямі палиці. Утворені «луки» гратимуть роль бічних стійок. Тепер до стійок на різній висоті прив'яжіть поперечини. Етажерка готова. Її можна притулити до стіни або навіть повісити на неї, забивши в стіну пару цвяхів.
4
Черга за табуреткою. З гнучких ялівцевих гілок зігніть три однакових дуги невеликого радіусу. Нижні кінці дуг скріпіть перекладинами допомогою дроту або мотузки. Ви отримали ніжки табуретки. З'єднайте і зв'яжіть попарно кінці ніжок, щоб у підсумку майбутня табуретка стояла на трьох здвоєних ніжках.
5
Виготовте сидінні табуретки. Для цього поверніть не надто товстий прут в кільце, зв'яжіть кінці і обтягніть вийшло сидінні мотузяній сіткою. Прив'яжіть кільце зверху до основи табуретки. Другий варіант сидіння: замість кільця виготовити з коротких прямих гілок трикутник і обшити його зверху короткими паличками.
6
Для оформлення садового інтер'єру не вистачає столика. В принципі, стіл - та ж табуретка, тільки більше за розмірами, тому технологія виготовлення табуретки повністю підійде і для невеликого столика, хіба що «луків» в підставі буде потрібно не три, а чотири. Стільницю можна спорудити з аркуша тонкої фанери, вирізавши по розмірам підстави. Якщо фанери під рукою немає, поверхня стола зберіть з окремих прямих палок, щільно уклавши їх один до одного.
7
Проявивши фантазію, ви зможете змайструвати з гілок шезлонг, крісло-гойдалку, стілець зі спинкою і навіть невелику тумбочку.
Корисна порада
Джерело: «Сто затій двох друзів. Приятелі-винахідники », В.А. Головін, 1966.