Як відрізнити РК від плазми.

У всіх сучасних магазинах техніки представлена велика кількість телевізорів різних моделей, які можна поділити на декілька категорій. Найбільшими з них є ЖК та плазмові панелі. Ці два типи володіють великою кількістю відмінностей, які потрібно враховувати при виборі.
Інструкція
1
При виборі телевізору слід визначити для себе цілі його покупки. Існує принципова відмінність між телевізорами, призначеними для домашнього кінотеатру, для перегляду кабельного телебачення, чи телебачення в форматі HDTV.
2
Процесори, призначені для великих панелей, не здатні якісно розрахувати звичайний ефірний сигнал на велику діагональ (більше 40 дюймів). Зображення, яке створюється за допомогою плазми , насичене кольорами і має кращу якість, ніж у РК.
3
Великі пікселі, які створюють зображення в плазмі, здатні спотворити його, особливо при перегляді з близької відстані. Цього немає у ЖК-панелей. Більш того, у плазмових телевізорів існує явище «вигорання» пікселів, яке відбувається в тому випадку, якщо кадри змінюються недостатньо швидко. Часто це зустрічається при перегляді телевізійних каналів, коли компанії ставлять свої нерухомі логотипи в кутку екрану. Більш того, плазмові панелі споживають в 3 рази більше енергії, ніж телевізори LCD.
4
В свою чергу ЖК-панелі володіють незвичній для очей і менш якісною картинкою при досить високій ціні. Якщо порівнювати плазмовий і LCD-телевізор однакової діагоналі, перший володітиме меншою вартістю.
5
Якщо метою використання телевізора буде перегляд телепередач високої якості у форматі HDTV і гра в сучасні комп'ютерні ігри з використанням сучасних приставок, сміливо можна вибирати LCD-панель. Плазма здатна забезпечити кращу передачу кольору при перегляді фільмів, тому для домашнього кінотеатру підійде саме такий телевізор.
Корисна порада
Відрізнити ЖК від плазми можна за матеріалом екрану. У плазми він буде скляним і бути єдиним цілим. LCD-телевізор має повністю глянцевий або матовий екран через наявність спеціальних плівок на дисплеї.