Як зробити кабріолет. посилення каркаса кузова кабріолет.

Кабріолет - це не просто автомобіль з відпиляної дахом. Це складне зміна конструкції, пов'язане з посиленням кузова, особливо якщо процес перетворення автомобіля в кабріолет відбувається в приватній автомайстерні.
Вам знадобиться
  • Вихідний автомобіль, з якого потрібно зробити кабріолет. Механічна майстерня або добре обладнаний гараж.
Інструкція
1
Дах автомобіля, крім захисту пасажирів від вітру і дощу, також виконує силову функцію в конструкції корпусу автомобіля. Очевидно, що якщо просто відпиляти дах, кузов автомобіля значно втратить в жорсткості і міцності. І в один прекрасний момент може просто скластися пополам.Для посилення кузова майбутнього кабріолета обов'язково виконати наступне: - виготовити два потужних лонжерона і приварити їх до днища; таким чином ці лонжерони гратимуть роль рами; - замість лонжеронів, можна сталевими трубами (товщина стали не менше 3мм, радіус близько 20 мм) з'єднати вузли кріплення двигуна і підлогу автомобіля, а більш товстими, 4-мм балками з'єднати багажне відділення і підлоги; вийдуть підрамники; - Посилити рамку вітрового скла; - якщо в кабріолет переробляється чотиридверний або п'ятидверний автомобіль, задні двері посилюються і заварюються наглухо; - посилити пороги; - внутрішній об'єм кузова і багажне відділення розділити жорсткої перегородкою, приваривши її до кузову.Дополнітельно рекомендується: - встановити вертикальні підсилювачі - трубки йдуть від підлоги до кордону, де починається рамка вітрового скла; - встановити подковообразную балку, огибающую задні сидіння; - двері також посилити міцним каркасом.Важно, щоб кузов був в хорошому стані. Приварювання підсилювальних елементів до іржавому кузову не дасть жодних позитивних результатов.Все ці упрочняющие балки збільшать вагу кабріолета на 100-200 кг (навіть з урахуванням відсутності даху). Так що не варто розраховувати на поліпшення швидкісних і динамічних характеристик.
2
Після вжиття заходів, що підсилюють кузов, демонтується дах. Вітрове скло з рамкою залишається. Як варіант, щоб не послабити кузов, демонтувати можна тільки верхню частину даху, залишивши боковини (як на «Побєді»). Після демонтажу даху встановлюються дуги безпеки (за передніми або за задніми сидіннями).
3
Механізм складання тенту розрахувати дуже складно, але можливо. Розрахунок досвідченим шляхом здійснюється за допомогою дроту, а за отриманими шаблонами виготовляються дуги. Після цього, за лекалами виготовляється тент з подвійної непромокаючої тканини або шкіри. У задній частині тенту можна передбачити вікно зі склом.
4
Доведеться змінити салон. Справа в тому, що відкритий для загального огляду салон починає відігравати функцію екстер'єру, а не інтер'єру. Новий салон повинен бути яскравим, який притягує увагу. Щоб він менше вигорав на сонці, старів на вітрі і псувався від дощу, рекомендується використовувати якісну шкіру або спеціальний шкірозамінник для обробки яхт.
Зверніть увагу
Для переобладнання в кабріолет найбільш придатні автомобілі рамних конструкцій.
Корисна порада
Для постановки на облік отриманого автомобіля необхідно пройти сертифікацію в НАМИ на відповідність вимогам ГОСТУ.