Як зацікавити клієнта по телефону.

Зазвичай початком ділових відносин є телефонний дзвінок з пропозицією співпраці. Щоб це воно відбулося, необхідно грамотно побудувати спілкування і зацікавити клієнта .
Інструкція
1
Пріветствіе.Пріветствуя співрозмовника, по можливості звертайтеся до нього по імені, а також обов'язково представтесь самі. Слід назвати ім'я і коротко охарактеризувати себе і фірму.Напрімер: "Доброго ранку, Сергій Петрович! Мене звуть Олександр, я є менеджером компанії« іланд ». Оптові продажі кухонної техніки".
2
Прояв турботи про кліенте.Обязательно подбайте про його зручність, поцікавившись, чи є у нього пара хвилин вільного времені.Напрімер: "Не могли б ви приділити мені дві хвилини вашого часу" .Якщо клієнт говорить, що дуже зайнятий, поцікавтеся в який час краще передзвонити, щоб йому було зручно.
3
«Закидання вудки» .Расположіте клієнта до себе, зробивши невеликий комплімент фірме.Напрімер: "У ділових колах, ваша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер. Ми б хотіли запропонувати вам співпрацю на вигідних умовах" .Таким чином ви зможете зацікавленість клієнта в продовженні розмови.
4
Коротка презентаціяКратко викладіть переваги вашої продукції. Не варто її нахвалювати, краще відзначте, що вона, наприклад, користується гарним попитом на ринку або її якість перевершує більшість аналогічних продуктів тієї ж цінової категорії.
5
Створіть інтрігу.Напомніте про вигідні умови, про які ви говорив на самому початку. Розкажіть про спеціальні умови, які надаються найбільш серйозним клієнтам. Запропонуйте поговорити про них при зустрічі.
6
«Добийте» потенційного кліента.Не запитуйте клієнта, чи хоче він зустрітися, а просто поцікавтеся про можливості цієї встречі.Напрімер: "Нам необхідно зустрітися з вами особисто, не могли б ви приділити мені деякий час завтра, скажімо в 3:00 дня? "
7
Підготуйте грунт для плідної встречі.Узнайте адресу електронної пошти клієнта і пошліть йому презентацію продукту і пропозиція. Якщо клієнт ознайомиться з усією необхідною інформацією заздалегідь, то ви можете кинути все сили не на введення в курс справи, а на переконання. Але не забудьте уточнити у клієнта, чи ознайомився він з відправленим пропозицією.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ICxLOTb1p00