Як лікувати спондильоз. вітафон- лікування шийного спондильозу.

Спондильоз являє собою захворювання хребта, яке характеризується деформацією хребців за рахунок розростання на їх поверхні кісткової тканини у вигляді шипів і виступів. Спондильоз фіксує ділянку, який піддається перевантаження, викликаючи роздратування в нервових закінченнях зв'язок. Пацієнти відчувають тупу, локальну, ниючий біль, а також тяжкість в хребті. Спондильоз може супроводжуватися напругою м'язів навколо всього рухового сегмента.
Інструкція
1
Дуже важливо попередити розвиток спондилеза на початкових етапах. Протизапальні та болезаспокійливі препарати полегшують больовий синдром, однак, лікарська терапія не зможе позбавити від самого захворювання.
2
Ефективне сучасне лікування методами остеопатії та прикладної кінезіології дозволяють оперативно усунути всі мучать болі, а також стимулювати хорошу роботу обмінних процесів в організмі. До них відноситься цілий комплекс заходів, в які входять техніки мануальної терапії. Така техніка є дієвим методом для лікування спондильозу, поряд зі спеціальними фізичними вправами і лікувальним масажем.
3
Лікування спондильозу хребта обов'язково має бути проведено на ранній стадії, так як він може перейти в хронічний радикуліт. Тут потрібна допомога фахівця. Для досягнення стійкого і вираженого поліпшення стану потрібно досить тривала комплексна терапія, яка буде спрямована на зняття запальних реакцій і болю, поліпшення обміну речовин і кровообігу в міжхребцевих дисках, а також оточуючих тканинах. Застосовується медикаментозне лікування, бальнеотерапія, фізіотерапія, голкорефлексотерапія, масаж для зміцнення м'язів шийної області хребта і зняття м'язових блоків.
4
Консервативна терапія спондилеза призначається більшості пацієнтів в період загострення і під час початку захворювання (з метою профілактики ускладнень і загострень) .В першу чергу для лікування спондильозу призначають протизапальні препарати та нестероїдні анальгетики, спрямовані на усунення больових симптомів, запальної реакції і спазму в м'язах.
5
Займатися лікувальною гімнастикою можна тільки в період ремісії, тому як загострення спондилеза та інші захворювання хребта є протипоказанням для занять лікувальної фізкультури. Ці ж умови дотримуються для сеансів лікувального масажу.