Як розігнати метаболізм. Як перевірити свій метаболізм.

Хтось їсть багато і не товстішає, але є ті, хто гладшає, навіть сидячи на дієті. Найчастіше це пов'язано з повільним метаболізмом . Зниження ваги безпосередньо залежить від обміну речовин. Його прискорення можливо, якщо не існує гормональних збоїв і важких захворювань.
Інструкція
1
Для прискорення метаболізму не обмежуйте себе в їжі. Навіть на дієті вживайте не менше 1200 калорій в день. Це дозволить організму нормально функціонувати і він не почне «робити запаси» на чорний день.
2
Чи не зменшуйте кількість їжі, а збільшуйте підходи до столу. Їжте потроху, але не менше 6 разів на день. Чи не розтягуйте шлунок великими порціями. Наїстися за один раз на весь день все одно не вийде.
3
Займайтеся спортом. Обмін речовин залежить від м'язової маси, чим її більше, тим швидше відбуваються всі процеси. Займайтеся ходьбою по 15-20 хвилин і незабаром ви помітите, що вага починає поступово знижуватися.
4
Їжте більше білкової їжі. На її розщеплення йде більше енергії, ніж на перетравлення жирів і вуглеводів. М'ясні, сирні, молочні продукти дають швидке насичення і стимулюють метаболізм. Можливо навіть використання білкової дієти, але протягом обмеженого періоду.
5
Пийте багато рідини. З водою з організму виводяться всі шлаки. Саме вода стимулює травлення. У день необхідно вживати не менше 2-х літрів рідини, включаючи супи, чаї та ін.
6
Метаболізм прискорюється зеленим чаєм і чорною кавою, бажано звареним, а не розчинним. На кілька годин ці напої змушують організм використовувати більше енергії. Охолоджені напої теж прискорюють обмін речовин. На їх нагрівання йде велика кількість енергії, що позначається на вашій вазі.
7
Знизьте вживання цукру. Не тільки в чистому вигляді - в чаї, каві, але і в інших продуктах. Відмовтеся від тістечок, солодких кексів і випічки. Цукор сприяє накопиченню жирів в організмі.
8
Алкоголь значно впливає на швидкість обміну речовин. Жири, з'їдені з алкоголем, відкладаються у вигляді запасів. Чим менше спиртного, тим міцніше здоровье.Веденіе здорового та активного способу життя добре позначається на правильному обміні речовин. Метаболізм можна прискорити, якщо уважно стежити за режимом харчування і займатися спортом.