Як зробити скріншот вікна.

Майже кожному доводилося побувати в ситуації, коли програма видає повідомлення про хитромудрих помилках і поводиться не зовсім так, як написано в керівництві користувача. І, як на зло, жодного фахівця поруч. Ні, фахівець, звичайно, є, але йому потрібно описати проблему по телефону або через текстове повідомлення. Набагато простіше зробити скріншот і показати, що твориться на екрані.
Вам знадобиться
  • Будь графічний редактор
Інструкція
1
Зробіть скріншот. Для цього натисніть клавішу PrtScr або поєднання клавіш Alt + PrtScr. Скріншот створений і поміщений в буфер обміну.
2
Відкрийте будь-який графічний редактор. У меню «Файл» виберіть пункт «Новий». У вікні графічного редактора з'явиться новий документ з параметрами зробленого вами скриншота.
3
Вставте скріншот в новий документ. Для цього натисніть сполучення клавіш Ctrl + V.
4
Збережіть створений скріншот в форматі JPG. Це найбільш поширений формат графічних файлів. У разі якщо вам буде потрібно відправити скріншот по електронній пошті, у вашого адресата не виникне проблем з відкриттям файлу JPG. Для збереження файлу в меню «Файл» виберіть пункт «Зберегти». Можете скористатися поєднанням клавіш Ctrl + S.
Корисна порада
Поєднання клавіш Alt + PrtScr дає в результаті скріншот тільки активного вікна. Якщо ви намагаєтеся зробити скріншот в той момент, коли програма видає повідомлення про помилку, у вас вийде скріншот повідомлення про помилку. У такій ситуації є сенс скористатися клавішею PrtScr. Повний скріншот дасть уявлення про те, що відбувається у вас на екрані. При необхідності ви можете обрізати скріншот. Для цього в Photoshop виберіть в палітрі «Інструменти» інструмент Crop Tool («Обрізка»). Утримуючи затиснутою ліву кнопку миші, розтягніть рамку так, щоб вона обмежувала частина скріншота, яку ви хочете зберегти. Натисніть клавішу Enter. У редакторі Paint те ж саме можна зробити, виділивши корисну частину скриншота за допомогою інструменту «Прямокутник» і застосувавши команду «Обрізати по виділенню» з меню «Зображення» .Якщо у вас немає під рукою жодного графічного редактора, скріншот з буфера обміну можна вставити в документ Word. Для цього відкрийте текстовий редактор Word і вставте в нього скріншот, використовуючи поєднання клавіш Ctrl + V. Збережіть документ за допомогою команди «Зберегти» меню «Файл».