Як налаштувати бездротове мережеве з'єднання. де знаходитися значек бездротового мережевого з'єднання.

З появою бездротового з'єднання люди придбали дивовижну мобільність. Завдяки Wi-Fi швидкісний інтернет став доступним, незалежно від того, де ви знаходитесь - на роботі, в кафе чи вдома. Головне, щоб це місце входило в зону покриття мережі.
Вам знадобиться
  • Підключений Wi-Fi роутер, працюючий комп'ютер з операційною системою Windows, клієнт для роботи в бездротовій мережі
Інструкція
1
Увійдіть в меню «Пуск». Виберіть "Налаштування" і в них - «Мережеві підключення». Правим кліком миші на іконку "Мережеве оточення" викличте меню, що випадає, в якому виберіть «Властивості».
2
Натисніть на іконку «Бездротове мережеве з'єднання» в новому вікні «Мережеві підключення» правим кліком миші. У випадаючому меню виберіть «Включити».
3
Поверніться у вікно «Мережні підключення». Правим кліком миші натисніть на іконку «Бездротове мережеве з'єднання» і у випадаючому меню виберіть «Властивості».
4
У вкладці, виберіть «Загальні» і переконайтеся в тому, що прапорець стоїть на кнопках «При підключенні вивести значок в області повідомлень» і «Повідомляти при обмеженому або відсутньому підключенні».
5
Перейдіть на вкладку «Бездротові мережі» в тому ж окне.Еслі вкладка «Бездротові мережі» у вікні «Бездротове мережеве з'єднання» - «Властивості» з якихось причин відсутній, натисніть кнопку OK.Войдіте в меню «Пуск », виберіть« Налаштування »і перейдіть в« Панель управління ».У новому вікні« Панель управління »зробіть подвійні кліки іконка« Адміністрування »і« Служби ».Удостоверьтесь в тому, що служба« Бездротова настройка »знаходиться в робочому стані. Інакше двічі клікніть значок «Бездротова настройка», а в новому вікні властивостей натисніть кнопку «Пуск» і OK.Вернітесь у вікно «Мережні підключення». Правим кліком миші на іконку «Бездротове мережеве з'єднання» викличте меню, що випадає і перейдіть в "Властивості" .Удостоверьтесь в тому, що на вкладці «Бездротові мережі» стоїть прапорець на кнопці «Використовувати Windows для настройки мережі».
6
Натисніть кнопку «Додати» в розділі «Надається перевага мережі». Перейдіть на вкладку «Зв'язки». Введіть MIAN в графі «Мережеве ім'я». Переконайтеся в тому, що на кнопці «Підключитися, навіть якщо мережа не веде мовлення» піднято прапорець. Виберіть WPA в розділі меню «Перевірка справжності». Виберіть TKIP в випадаючому меню на вкладці «Шифрування даних». Перевірте, щоб прапорець був піднятий на кнопці «Це пряме з'єднання комп'ютер-комп'ютер» і знятий на кнопці «Точки доступу не використовуються».
7
Перейдіть на вкладку «Перевірка справжності» у вікні «Властивості бездротової мережі». Виберіть «Protected EAP» в спадному меню розділу «Тип EAP». Зніміть прапорець з кнопки «Перевіряти справжність як у комп'ютера при доступності відомостей про комп'ютер». Переконайтеся в тому, що прапорець не стоїть на кнопці «Перевіряти справжність як у гостя при відсутності відомостей про комп'ютер або користувача». Натисніть кнопку «Властивості».
8
Зніміть прапорець з кнопки «Перевіряти сертифікат сервера" у вікні "Захищені властивості EAP». Перевірте чи знаходиться «Secured password» (EAPMSCHAP v2) в розділі «Вибір методу перевірки автентичності». Підніміть прапорець на кнопці «Включити швидке перепідключення».
9
Натисніть кнопку «Налаштувати». Зніміть прапорець з кнопки «Автоматично використовувати ім'я входу і пароль Windows» у вікні «Властивості EAPMSCHAP v2». Після цього натисніть кнопку OK.
10
Натисніть кнопку OK у вікні «Захищені властивості EAP». Перейдіть на вкладку «Підключення» в спадному вікні «Властивості бездротової мережі». Переконайтеся в тому, що прапорець піднято на кнопці «Подключаться, якщо мережа знаходиться в радіусі дії» і натисніть OK.
11
Натисніть OK у вікні «Бездротове мережеве з'єднання - властивості».
Зверніть увагу
Найменування кнопок і вкладок незначно змінюються залежно від версії операційної системи.
Корисна порада
У міру вдосконалення операційних систем процедура підключення до бездротових мереж спрощується і, можливо, деякі з описаних вище кроків опиняться непотрібними в вашому конкретному випадку.