Як встановлювати програми в Айфон. Як встановити на китайський айфон програми.

IPhone є одним з найвідоміших і популярних апаратів останнього часу завдяки своїм функціоналом і величезній кількості додатків, що розробляються Apple. Однак не всі власники цього смартфона вміють правильно встановити потрібну програму.
Інструкція
1
На iPhone все програми можна встановити через офіційний додаток AppStore. Воно являє собою магазин, в якому всі програми для телефону поділені на категорії. Можна скористатися безкоштовними і більш обмеженими версіями додатків, а можна їх купити. AppStore надає повноцінний інтерфейс для установки і видалення потрібних програм.
2
Натисніть на іконку робочого столу пристрою «App Store». В пункті «Добірка» представлені найбільш популярні і нові програми. Зайшовши в пункт «Жанри» можна побачити відповідні розділи, а в пункті «Топ-25» представлені найбільш рейтингові програми. Щоб знайти програму по імені скористайтеся розділом «Пошук».
3
Виберіть програму, перейдіть на її сторінку з описом. У правому верхньому куті буде відображена посилання на її завантаження. Натисніть її. Далі погодьтеся, що дійсно хочете її встановити, і чекайте повного завантаження. Додаток встановлено.
4
Програми на телефон можна встановити за допомогою комп'ютера через сервіс iTunes. Для початку необхідно зареєструвати відповідну обліковий запис на сайті Apple. Це з легкістю робиться за допомогою інтерфейсу додатку перед першим запуском.
5
Зайдіть в розділ «Магазин». Виберіть підходящу категорію і знайдіть потрібну програму. Натисніть клавішу «Купити», після чого додаток почне скачиваться на комп'ютер.
6
Підключіть телефон за допомогою кабелю. Після завершення синхронізації, додаток переміститься на екран телефону і буде встановлено.
Зверніть увагу
Неофіційні додатки можуть містити в собі шкідливий код. Тому, встановлюючи програми, викачані через інтернет, ви дієте на власний страх і ризик.
Корисна порада
Часто необхідно авторизувати свій комп'ютер для успішного з'єднання з iTunes. Для цього виберіть пункт меню «Магазин» - «Авторизувати». Після цього можна встановлювати всі потрібні програми та виконувати інші операції з телефоном.