Як перевірити витік струму. заміряти витік струму на автомобілі.

Іноді виникає ситуація, коли в автомобілі при свіжому і справному акумуляторі і нормальної його зарядці він розряджається, навіть якщо автомобіль не використовувався. Найпоширеніша причина такої несправності - витоку струму в бортовий електричної мережі автомобіля.
Вам знадобиться
  • амперметр
Інструкція
1
Перевірити витік струму на автомобілі можна? почергово перевіряючи ланцюга автомобіля за допомогою амперметра і звіряючи отримане значення з номінальною потужністю споживачів.
2
Встановіть ключ запалювання в положення «0». Вимкніть плюсову клему від акумулятора і підключіть в розрив амперметр - мінусовій клемою до контактної клеми автомобіля, а плюсової - до акумулятора. Встановіть ціну шкали амперметра в межах 10 Ампер. Проходить струму при цьому бути не повинно, при його наявності перевіряйте контактні ланцюга стартера і генератора.
3
Після цього встановіть ключ запалювання в положення «паркування». Вимкніть автомагнітолу чи інші подібні пристрої, габаритні вогні, освітлення в салоні. Заміряйте значення проходить струму. Допустимі незначні струми - до 0,1 fмпера. У разі виявлення значень, переважаючих це значення - варто перевірити ланцюга харчування паркувальних вогнів і освітлення салону, прикурювача, аудіосистеми, сигналізації, а так же опалювальної системи і кондиціонера. Робиться це почерговим відключенням від ланцюга живлення цих пристроїв (можна так само витяганням запобіжника відповідного відключає пристроїв) до зникнення струму витоку. Після цього перевірте ланцюг пристрою, при відключенні якого припинилися витоку.
4
Поверніть ключ в положення «1» (але не запускайте двигун!) І заміряйте значення проходить через акумулятор струму, він повинен бути в межах 1-2 ампер, в залежності від типу двигуна і запалювання. Якщо струм значно перевищує це значення, то перевірити витік струму на автомобілі можна буде тільки почергової перевіркою всіх ланцюгів автомобіля, за допомогою почергового їх відключення та заміру проходить через ланцюг струму, з подальшою звіркою його з еталонними значеннями, зазначеними в документації до автомобіля.
Ток витоку - це ток втрати акумуляторної батареї чи іншої енергетичної установки. Виникає він через зниження опору ізоляції електричного кола. Причому сама ізоляція може залишатися непошкодженою. Для забезпечення нормальної продуктивності акумулятора, необхідно вчасно виявляти, заміряти і усувати ток витоку.
Інструкція
1
Вимкніть всі споживачі енергії в автомобілі: автомагнітолу, сигналізацію, лампочки всередині салону, підсвічування дверей і багажника - загалом все, що може впливати на вимірювання.
2
Візьміть амперметр або мультиметр, поставлений в режим амперметра, встановіть шкалу вимірювання на розподіл 10 А.
3
Вимкніть «плюсову» клему акумулятора, підключіть в розрив ланцюга вимірювальний прилад, щоб його плюсової провід йшов на акумуляторну батарею, а мінусовій - до контактної клеми вашого авто. Почекайте близько 5 хвилин, перш ніж почати вимірювання. Електроніка деяких автомобілів продовжує функціонувати після відключення протягом декількох хвилин.
4
Поверніть ключ запалювання в положення «0». Вимірювальний прилад не повинен показувати наявність проходить струму. При виникненні струмів на приладі перевірте контактні ланцюга генератора і стартера.
5
Поверніть ключ запалювання в положення «стоянка». Вимірювальний прилад повинен показувати незначні струми в ланцюзі до 0,1 А. Якщо струми перевищують це значення, перевірте ланцюга живлення додаткових приладів авто: освітлення салону, прикурювач, аудіосистема і т.д. Для цього слід по черзі виймати запобіжники з відповідних приладів до зникнення струмів витоку.
6
Встановіть ключ запалювання в режим «1», але не включайте двигун. Вимірювальний прилад повинен показувати значення струмів в межах 1-2 А. Якщо значення струму значно перевищують даний показник, перевірте всі ланцюги автомобіля, по черзі відключаючи їх, замеряя струм, звіряючи з потрібними значеннями, які вказані в технічній документації на автомобіль.
7
Причиною витоку струму можуть стати банальне пошкодження ізоляції або окислилися контакти. У будь-якому випадку, перш за все, необхідно перевірити справність акумуляторної батареї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n-0wAqnMQGk
Зверніть увагу
Існує межа витоку акумуляторної батареї 0,02-0,04 А, який не впливає на процес роботи двигуна. Однак при більш високих значеннях виникає небезпека сильної розрядки акумулятора.