Як вбудувати духову шафу. на Який висоті встановлюється вбудований духова шафа фото.

Якщо ви гурман і любите смачно поїсти, духовий шафа вам просто необхідний. У ньому можна запікати картоплю, м'ясо, рибу і, звичайно ж, качку в яблуках. Духовка при вмілому використанні може перетворити найпростіші продукти в делікатес. Але що робити, якщо ви вмієте тільки готувати, але не встановлювати духова шафа?
Інструкція
1
Ви можете вбудувати духову шафу в кухонній ніші, в якій є під його монтаж спеціальна тумба. Можете самі зробити під шафу таку тумбу. Спочатку спроектуйте її. Дізнайтеся попередньо розміри духової шафи, який будете встановлювати.
2
Заміряйте габарити вбудованого обладнання або прочитайте інструкцію до нього. У таких посібниках зазвичай показані всі параметри товару. Духова шафа повинен безперешкодно входити в тумбу. Виходячи з цього, і проектуйте її.
3
Зазвичай висота духових шаф коливається від 55 до 60 сантиметрів, але можна зустріти і більш компактні моделі - їх висота 40-45 см. Подвійні духові шафи мають висоту близько 90 см. Вони не доповнюються вручений поверхнею. Вбудовувані духовки випускають для двох типів кухонних тумб шириною 60 см і 90 см. Глибина у більшості моделей становить 50-55 см.
4
Встановлюйте духову шафу так, щоб за ним була чиста стіна. Не повинно бути розеток і труб. Вони можуть перешкодити обладнанню встати по глибині.
5
Якщо ви самі майструєте тумбу під духову шафу, стільницю кріпите на короб внахлест - спереду на 40 мм, а ззаду - 100 мм. Застосовуйте ці параметри за умови, що вона стандартна, шириною 600 мм.
6
Робіть габаритну ширину короба розміром 600 мм. Висоту короба під сам духову шафу робіть таким же розміром, а глибина повинна бути 460 мм.
7
Якщо в проекті є корпусні планка, кріпіть її посередині бочків. Опустіть її вниз, щодо верхньої межі бічній панелі, на один сантиметр. Тільки після цього ви зможете вмонтувати варильну поверхню в стільницю.
8
Якщо ви будете використовувати стільницю товщиною 28 мм, більшість виручених поверхонь не впишуться в ці габарити. Опустіть корпусні планку, і плита нормально стане на своє місце.
9
При установці забезпечте захист від дотику до деталей духової шафи, які знаходяться під напругою.
10
Якщо духовка не вдалося підключитися до електромережі за допомогою вилки, встановіть з боку подачі електроживлення відключає пристрій, у якого розмикаються всі полюса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XsbDcPlRmes
На даний момент великою популярністю користується вбудована побутова техніка. Завдяки їй можна не тільки раціонально організувати простір на кухні, залишивши більше зведеного місця, але і більш творчо підійти до дизайну інтер'єру.
Інструкція
1
Особливої уваги заслуговують вбудовувані духові шафи. Їх можна встановити практично в будь-якому місці кухні. Це дуже зручно, так як при використанні звичайної духовки в окремостояча плиті, вам доводиться постійно нахилятися. Всі сучасні духові шафи оснащені спеціальними функціями, які покликані забезпечити безпеку. Проте варто задуматися про те, низьке розташування духовки таїть певну небезпеку для дітей.
2
Якщо ви вирішили придбати вбудований духова шафа, то обов'язково визначите для себе кілька важливих моментів. На даний момент вбудовуються духовки бувають газовими і електричними. Якщо до вашого будинку підведено газ, то найкраще купувати газовий духову шафу. Його головні переваги - простота обслуговування і економічність. Проте, варто зазначити, що у електричних вбудовуваних духовий більш широкий набір функціональних можливостей. Якщо ви любите готувати вишукані страви, а фінансове питання не стоїть дуже гостро, то електрична духовка буде для Вас оптимальним рішенням.
3
Вбудовувані духовки поділяють по параметру з'єднання з варильною поверхнею. З'єднання може бути залежне і незалежне. Залежне з'єднання виконується тільки в парі з варильною поверхнею. Управління у обох приладів єдине. Незалежну вбудовану духовку можна розташувати окремо від варильної поверхні. Управляти їй можна з панелі самого духової шафи.
4
При виборі духової шафи обов'язково зверніть увагу на додаткові функції. Найкраще купувати духова шафа, який має такі функції, як гриль, функція конвекції, цифровий програматор, таймер, режими розморожування або приготування піци і т.д.
5
На сьогоднішній день на ринку досить багато різних духових шаф. Особливою популярністю користуються такі бренди, як Bosch, Zanussi, Ariston, Siemens, Candy, Whirlpool, Gorenje та ін.