Як зав'язати попону.

Попона призначена для захисту тварини від холоду. Це абсолютно не виключає того, що вона може бути і красивою, і зручною. Попона не обмежує вихованця в рухах, не сковує ходу. Вона повинна захищати спину, живіт і грудну клітку кішки. Шиють її зазвичай з декількох шарів - для більшого тепла. У вас немає готової попони для кішки? Зшийте її самостійно.
Інструкція
1
Щоб пошити попону для кішки вам знадобиться верхня тканина, вона виконує швидше декоративні функції, середній прошарок - щось вовняне, тепле і нижня - вона буде прилягати до тіла кішки, а значить повинна бути приємною на дотик (особливо для лисих порід), підійде фланель або трикотаж.
2
Виміряйте кішку по спині від основи шиї до початку хвоста. Намалюйте викрійку у вигляді трикутника, у якого сторони будуть досить довгими для обхвату корпуса кішки, а медіана трохи довше відстані від шиї до хвоста. З цієї викрійці розріжте всі три тканини і зшийте їх в потрібному порядку: натільний, утеплююча, декоративна. Якщо попонку буде одягатися кішці в міжсезоння, можна обійтися без утеплювача.
3
Тепер виконайте в кутку, від якого ви спускали медіану для розкрою, отвір для хвоста. Можна просто пришити до нього петлю для цих же цілей, але попона з отвором буде краще вкривати кішку.
4
Обробіть отвір нитками. Протягніть в нього хвіст, інші два кути спустіть уздовж передніх лап, потім оберніть кінці навколо котячого тіла - заведіть їх за лапами, а витягнете наверх вже перед ними і зав'яжіть не надто тугий вузол на спині. Це найпростіший спосіб зшити попону для кішки.
5
Можна вчинити трохи інакше. Розкроїти тканину так, щоб пішли «передні» кути, зробивши при цьому отвори для передніх лап. Зшити всі верстви за такою викрійці, а потім рівномірно по довжині вироби, розподілити застібки, які будуть кріпити попону на животі. Це можуть бути липучки, тасьми, гачки з петлями, гудзики і так далі.
6
Кнопки не рекомендуються, так як легко розстібаються кішками. В середньому вам знадобиться 4-5 пар застібок - у шиї, перед передніми лапами, за ними, посередині живота, перед задніми лапами. Застібайте попону на кішці не надто туго, але й не занадто вільно.