Як перекладати з японської мови.

Японська культура набуває все більшої популярності в світі. І для того щоб прискорити процес поширення культури і прогресу, потрібно хоч трохи розуміти мову країни висхідного сонця. В першу чергу необхідно вміти перекладати тексти з японської. Однак навчитися цьому не так-то просто.
Інструкція
1
Починаючи перекладати з японського, пам'ятайте, такий переклад є одним з найскладніших. Адже японська писемність - це не просто літери на папері, а ціле мистецтво. Для початку ознайомтеся з написанням символів. Японська писемність може прекрасно в собі поєднувати ієрогліфи, національні знаки "канна", латинський алфавіт і арабські цифри.
2
Крім того, при перекладі тексту з японського обов'язково потрібно підключати і образне мислення, і знання точних наук. Образне мислення необхідно для того, щоб розуміти художню літературу. Адже багато ієрогліфи несуть в собі навантаження цілого слова. Знання наук придасться в разі переведення спеціалізованої технічної літератури. Тобто там, де немає місця Домислювання.
3
Приступаючи до перекладу, не забувайте спочатку повністю прочитати текст, зрозуміти основну думку, визначити якими саме способами автор доносить думку до читача. Після цього шукайте ті поєднання знаків або ієрогліфів, які є стійкими і фіксованими. Потім переходьте до розбору кожного окремого ієрогліфа. Звіряйте їх написання зі словником. Адже якщо ви переплутаєте хоча б один з нахилів букви, то можете змінити сенс цілого пропозиції.
4
Також не забувайте поцікавитись і тією епохою, в якій жив автор (якщо мова йде про переведення художніх текстів), тому що саме події, що відбуваються в той час, часто відображають характер всього твору в цілому. Важливе значення має і той факт, з якої середовища відбувається автор або про яку він пише.
5
Якщо ж наука перекладу з японської вам не піддається, то можна звернутися до професіоналів. Вони за певну суму оформлять для вас необхідний текст. Але перед тим, як довіряти цю справу чужим людям, спробуйте все ж самі перевести вихідний матеріал. Адже японська мова - один з найдревніших і цікавих мов. Тому враження від спілкування з такою культурою будуть у вас тільки самі позитивні.