Як одягнути чохли. Одягнути чохли на авто.

З метою надати своєму автомобілю якусь оригінальність, інакше кажучи, зробити тюнінг, не обов'язково звертатися в елітні профільні салони і витрачати масу грошових коштів. Досить придбати нові чохли на сидіння автомобіля і надіти їх самостійно. Результатом виконаної роботи стане унікальний дизайн салону вашого автомобіля.
Вам знадобиться
  • - нові чохли
  • - провід 6 м
  • - капронову шнур 5 м
Інструкція
1
Першочерговим завданням для досягнення наміченої мети стає придбання якісних чохлів на сидіння. Проблем з придбанням чохлів на сучасному етапі розвитку ринку подібного сервісу бути не може. Роздрібні мережі вкупі з різними ательє по пошиву зазначених аксесуарів пропонують бажаючим вельми широкий асортимент чохлів для автомобільних крісел, починаючи від простих накидок і закінчуючи шкіряними чохлами з підігрівом. При покупці бажання обмежується тільки можливостями запланованого бюджету автовласника на тюнінг.
2
Після придбання чохлів, перед тим як їх надіти, потрібно, швидше за все, їх дещо модернізувати під власні потреби. Бажано в краю чохлів, призначених для їх затяжки на сидінні, затягнути замість тасьми, вставленої виробником, звичайний шматок автомобільного дроти в хлорвінілової ізоляції. Провід більш надійно вбереже чохли від розриву в момент їх обтягуванні на сидінні, а також при подальшій експлуатації автомобіля.
3
Тасьомки, якими виробник пропонує виробляти натяжку чохлів, і пришиває їх по краях, а буває і так, що в зазначених місцях пришиваються гумки, необхідно замінити шовковим або капроновим шнуром, діаметром до 3 мм. Купити його краще в спеціалізованому магазині для рибної ловлі.
4
Виконавши вищеперелічені рекомендації, чохли, на заздалегідь знятих сидіннях, дуже щільно обтягаються за допомогою шнурів, які зав'язуються в нижній частині сидіння. Після чого сидіння з новими чохлами на них встановлюються на штатні місця в салоні автомобіля.
5
Відтепер ви по праву будете пишатися своїм автомобілем, а поїздки на ньому стануть набагато комфортніше.
Корисна порада
Краще витратити трохи часу і демонтувати сидіння з салону автомобіля.