Як прибрати жир з плечей.

Жирові напливи на плечах і в'ялі м'язи рук виглядають відштовхуюче на представнику будь-якої статі. Щоб позбутися цього естетично некрасивого явища, необхідно 3 - 4 рази на тиждень виконувати силові вправи на м'язи плечового пояса.
Інструкція
1
Візьміть в руки гантелі вагою від 1 кг. Встаньте прямо, руки підніміть над головою. На вдиху опустіть їх через сторони вниз. Повторіть вправу 20 - 25 разів.
2
Розведіть руки в сторони, утримуючи їх паралельно підлозі. Покачивайте руками вгору - вниз протягом 1 хвилини. Витягніть руки перед собою на рівні грудей, продовжуйте похитування.
3
Опустіть руки вздовж тіла, притисніть гантелі до стегон. З видихом зігніть праву руку в лікті і притягну гантелю до плеча. На вдиху розігніть руку. На наступному видиху зігніть ліву руку. Зробіть по 20 повторень на кожну руку.
4
Зігніть руки в ліктях і притисніть їх до боків. На вдиху випрямити праву руку вперед, з видихом знову зігніть її у лікті. З наступним видихом витягніть ліву руку. Повторіть вправу по 20 разів на кожну руку.
5
Розташуйте долоні з гантелями у плечей. На вдиху випрямити вгору праву руку, з видихом зігніть її у лікті. З наступним вдихом підніміть ліву руку. Зробіть по 20 підйомів кожною рукою.
6
Ляжте на підлогу, руки зігніть в ліктях і поставте долоні у плечей. На вдиху підніміться над підлогою, упираючись в нього тільки долонями і носочками ніг. Утримуйте положення 1 хвилину. Потім зігніть руки в ліктях і притягну груди до підлоги, утримуючи все тіло в одній лінії. Зробіть стільки віджимань, скільки дозволяє ваша фізична підготовка.
7
Сядьте на підлогу, ноги випрямити, долоні поставте біля стегон. З вдихом відірвіть сідниці від підлоги, випрямити все тіло в пряму лінію. Тримайтеся в цій позі 1 хвилину. Потім зігніть руки в ліктях і зробіть кілька віджимань спиною вперед.
8
Сядьте на ліве стегно, обіпріться на підлогу лівою рукою, праву покладіть на пояс. На вдиху підніміть стегна над підлогою і затримайтеся в позі планки на 1 хвилину. Потім змініть положення і повторіть навантаження на іншу руку.
9
Додайте до своїх тренувань додаткову силове навантаження у вигляді плавання та боксу. Так ви набагато швидше зженете зайвий жир з плечей і наростите красивий рельєф м'язів.