Як приготувати помадку для торта. розфарбувати торт цукровою пастою на відео.

Прикрасити домашні кондитерські вироби - кекси, торти, паски, навіть звичайне печиво, можна за допомогою цукрової помадки. Дуже зручно те, що помадка може зберігатися досить тривалий час і приготувати її можна про запас.
Вам знадобиться
    • невеликий цукровий пісок - 2 склянки;
    • вода - 0,5 склянки;
    • 1 чайна ложка лимонного соку.
Інструкція
1
Насипте в каструлю цукор і залийте його теплою кип'яченою водою. Як випливає перемішайте і варіть на повільному вогні до повного розчинення цукру. Після того як сироп закипить, на поверхні утворюється біла піна. Її видаліть звичайної ложкою.
2
Накривши каструлю кришкою, продовжуйте варити сироп до проби «на м'який кулька». Для такої проби час від часу чайної ложкою беріть з каструлі трошки киплячого сиропу і опускайте її в ємність з холодною водою. Через одну хвилину вміст чайної ложки спробуйте скачати в кульку. Якщо ж кулька не виходить, дайте сиропу ще покипіти. У самому кінці варіння в сироп додайте одну чайну ложку лимонного соку. Його можна замінити розчином лимонної кислоти.
3
Після варіння сироп якнайшвидше охолодіть. Для цього каструлю з ним помістіть в ємність з холодною водою або на лід. Поверхня сиропу збризніть також холодною водою для запобігання утворення скоринки.
4
Після охолодження сироп збийте (10-15 хвилин) дерев'яною лопаткою до утворення однорідної білої маси. Отримана маса і називається помадкою. Для зберігання помадку накрийте вологою серветкою і щільно закрийте каструлю кришкою. У міру необхідності ви зможете брати частину заготовленої маси, розігрівати її на водяній бані і використовувати для прикраси кондитерських виробів.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна заважати сироп при варінні, інакше він просто засахарітся.
Корисна порада
Помадку можна ароматизувати, додаючи різні харчові есенції і ароматизатори. Забарвити помадку можна за допомогою харчових барвників. Для її фарбування в помаранчевий колір в домашніх умовах використовується сік моркви, в рожевий колір - сік свекли.Для того щоб отримати шоколадну помадку, під час підігріву в неї можна додати просіяний порошок какао або попередньо подрібнену плитку шоколаду.