Як підключити кермо і педалі до комп'ютера. чи можна підключити кермо з педалями до ноутбука.

Сучасний комп'ютер дозволяє підключити до себе досить багато різноманітних пристроїв, частина з яких дозволяють перетворити його в ігровий центр. Безумовно, маса джойстиків, геймпадов та інших ігрових пристроїв, зроблять ваш комп'ютер улюбленим місцем відпочинку дітей, а часом і дорослих.
Інструкція
1
В ряді випадків і в цілях підвищення ігровий «мощі» свого комп'ютера варто задуматися про придбання таких сучасних ігрових пристроїв, як кермо і педалі. Адже що може бути краще, ніж поганяти в нові гонки, використовуючи засоби управління, які доступні справжньому гонщикові. А між тим варто пам'ятати, що будь-яке комп'ютерне пристрій вимагає певних знань для того, щоб його правильно підключити, а іноді і налаштувати.
2
Точно також для того, щоб підключити кермо і педалі до комп'ютера, вам буде потрібно провести деякі дії. По-перше, варто з'ясувати при покупці подібного пристрою, яким чином і до якого порту воно підключається. Зазвичай сучасні ігрові рулі з комплектом педалей підключаються одним проводом до вільного USB-порту комп'ютера, однак, варто уточнити у продавця, чи це так.
3
Слід також подумати про те, чи є в наявності на комп'ютері, який ви хочете обладнати подібним ігровим пристроєм, відповідний вільний USB-порт. Хоча якщо комп'ютер знаходиться в користуванні деякий час, зазвичай всі порти вже зайняті. До них можуть бути підключені сканер, веб камера, принтер і цілий ряд інших пристроїв. В цьому випадку, для того щоб підключити кермо і педалі до комп'ютера, варто придбати USB-хаб, який додасть кілька вільних портів. У разі, якщо не всі порти зайняті, немає нічого простішого, ніж підключити новий ігровий пристрій, просто вставивши кабель у відповідний роз'єм комп'ютера.
4
Варто відзначити, що зазвичай труднощів з підключенням не буває. Єдине ж розчарування, яке може спіткати любителя гонок, - це відсутність підтримки таких пристроїв управління у улюбленої гри.