Як навчитися робити футбольні фінти. Як навчиться робити круті фішки у футболі.

Збираючись в компанії пограти у футбол, завжди хочеться продемонструвати товаришам свої навички в цій грі, спритно управляючись з м'ячем і вражаючи наповал своїх друзів видовищними фінтами.
Інструкція
1
Придбайте зручну спортивну форму, призначену для футболу, і виберіть відповідний майданчик для тренувань. Відмінним варіантом для вас буде закрите приміщення з дерев'яним покриттям підлоги.
2
Купуйте хороший футбольний м'яч (необов'язково один з найдорожчих) і накачайте його так, щоб він злегка прогинався під сильним тиском пальця на його покришку. Це додасть йому стрибучості, а вам легкості в навчанні.
3
Розімніться, поробіть прості вправи на зразок наступних двох: 1) киньте м'яч об підлогу, а коли той буде відскакувати від підлоги, виконайте кругової мах ногою навколо м'яча; 2) зробіть накат на ногу, носком ноги підкиньте м'яч вертикально верх і зловіть його. Проробляйте ці та інші вправи для кожної ноги.
4
Переходьте до більш складних фінтам. Затисніть м'яч між ніг в області ступень, потім підстрибніть і, в повітрі розслабивши затиск, підкиньте м'яч вгору, після чого швидко розверніться на 180 градусів і зловіть м'яч руками. Іншим фінтом з категорії трохи складніших є наступний: затисніть м'яч між п'ятою правої ноги і щиколотки лівої, потім закотити лівою ногою м'яч на п'яту правої і нею підкиньте м'яч вгору, зловіть його.
5
Вчіться дриблінгу. Для цього розташуйте на тренувальному майданчику спеціальні конуси, які ви без зусиль знайдете в спортивному магазині, і обводьте їх, застосовуючи все більше різноманітних дій, таких як обертання навколо м'яча, обводи ногами навколо нього, підкидання м'яча носками ніг через конус і так далі. Експериментуйте і практикуйтеся.
6
Дивіться різні відеозаписи з футбольними фінтами, а також черпайте натхнення у футбольних матчах.
Корисна порада
Якщо у вас серед знайомих є досвідчені футболісти, ні в якому разі не посоромилися, попросіть навчити вас футбольним фінтам, так як живе роз'яснення, показ і коректування стануть в цій справі для вас кращими помічниками.
Фінти у футболі - це красиві рухи, за допомогою яких гравець може обходити суперника, не втрачаючи при цьому м'ячі. Без футбольних фінтів не обходиться практично жоден футбольний матч. Спостерігаючи за тим, як знамениті футболісти творять з м'ячем фантастично красиві речі, здається, що повторити все це нереально. Тим не менш, секрет криється в практиці. Футболісти ж теж тренувалися.
Інструкція
1
Щоб навчитися робити футбольні фінти, крім практики потрібно ще й знання теорії, згідно з якою трюки виконуються з метою введення суперника в оману. Виконувати їх можна головою, ногами, тулубом і не тільки з м'ячем, але і без нього. З м'ячем обманні рухи складніше, тому як для них вам буде потрібно виконувати досить складні рухи. Адже потрібно не тільки зберегти м'яч у себе, але й не втратити його в процесі виконання фінтів.
2
Найчастіше у футболі застосовують такі фінти: - Помилкову передачу м'яча; - Удар по м'ячу у бік п'ятою; - Поворот навколо м'яча; - Перенесення ноги через м'яч з подальшим нахилом тулуба в одну сторону і відходом від противника в іншому напрямку ; - Швидкий відвід м'яча під себе ногою з наступним висуванням його вперед.
3
Як приклад наведемо досить складний у виконанні, але в той же час легко освоюваний при правильному підході фінт. Робиться він таким чином: м'яч стоїть на землі, а гравець зовнішньою стороною стопи правої ноги підсмикує м'яч вправо, після чого (поки м'яч ще не пішов далеко) різко відправляє його вліво на згині ноги. Для виконання цього руху буде потрібно хороша розтяжка і еластичність. Дуже корисний фінт, що допомагає ввести суперника в оману і змусити його втратити напрямок м'яча. В цей час його легко буде обійти.
4
Після теорії ви можете сміливо приступати до перегляду навчальних відеороликів. Нарешті, можна йти тренуватися з друзями в спортивний зал або на футбольне поле. В крайньому випадку, можна потренуватися і у дворі.