Як відновити втрату крові. Як заповнити втрату крові в організмі.

Кількість крові в здоровому організмі залежить від ваги тіла і в середньому становить близько п'яти літрів. При сильній втраті крові виникає нестача еритроцитів, що супроводжується онімінням кінцівок, стомлюваністю, депресією, головним болем, задишкою та ін. Тому недолік потрібно заповнювати.
Інструкція
1
Правильно харчуйтеся, збалансований раціон - найголовніший фактор, який допоможе відновити гемоглобін. На вашому столі повинні бути присутніми белоксодержащие продукти. Це - м'ясо, яловича печінка, гречка, сочевиця, квасоля, риба та ін. З овочів вибирайте буряк, селера, петрушку, гарбуз, картопля. З фруктів - яблука, абрикоси. Введіть у свій раціон гриби, какао, сухофрукти. Приділіть часнику особливу увагу. З'їдайте кілька зубчиків в день, вранці і ввечері.
2
Вибирайте лужні продукти, які відновлять кислотно-лужний баланс крові. Виспівує більше соків, чаю, мінеральної води. Гранатовий сік надає швидке відновне вплив. Чаї, приготовлені з плодів горобини і шипшини, листя суниці та смородини допоможуть збагатити кров залізом. Чай краще наполягати в термосі і пити протягом дня.
3
Уникайте небезпечних продуктів харчування, таких як консерви, газовані напої, що містять оцтову кислоту. Кислота пошкоджує мембрани еритроцитів, вони склеюються і перестають виконувати свої функції.
4
Приймайте гематоген відповідно до інструкції на упаковці. Гематоген приготавливается з сухої крові домашніх тварин, містить залізо добре засвоюваний людиною формі та стимулює кровотворення.
5
Вживайте в їжу рослини, хлорофіл яких стимулює відновлення крові. До таких відносяться: кропива, люцерна, паростки злаків, водорості (спіруліна і хлодофілус).
6
Випивайте, якщо не страждаєте залежністю, келих хорошого червоного вина, це відоме в народі засіб для поліпшення складу і кількості крові.
7
Приймайте пергу - продукт діяльності бджіл. Перга допомагає при порушенні обміну речовин, збільшує вміст еритроцитів і нормалізує число лейкоцитів і багато іншого. З'їжте 1 столову ложку, запиваючи її склянкою води.
8
Приготуйте суміш з кураги, чорносливу, родзинок, волоських горіхів, лимонів з шкіркою. Кожен компонент береться в рівних частках. Подрібніть суміш в комбайні. Додайте склянку меду і сік алое. Щодня з'їдайте по три ложки протягом 14 днів. Рецепт користується популярністю для підвищення заліза в крові.
9
Прислухайтеся до порад лікарів, які рекомендують для відновлення крові приймати препарати заліза: сульфат заліза, глюконат заліза і пр.