Як прибрати програму з панелі завдань.

У багатьох користувачів при старті комп'ютера завантажується велика кількість програм. Наприклад, антивірус, фаєрвол, скайп і багато іншого. Стандартно всі вони відображаються в треї панелі задач. Якщо ж додатково під час роботи комп'ютера запустити п'ять-десять основних робочих програм (текстовий редактор, браузер, поштову програму , провідник і т.д.), то і сама панель задач буде сильно завантажена елементами, які будуть сильно ускладнювати вашу орієнтацію і захаращувати робочий простір. Часто потрібно ховати зайві елементи панелі завдань.
Вам знадобиться
  • комп'ютер під управлінням операційної системи Windows.
Інструкція
1
Якщо необхідно прибрати або зменшити кількість програм, які відображаються в треї, можна піти двома шляхами. Насамперед перевірте, чи всі програми, які завантажуються при старті, вам потрібні? Найчастіше такі елементи, як значок центру управління аудіокартою, зовсім марні. Їх можна не просто приховувати, а видаляти з автозавантаження. Для цього найпростіше скористатися засобом msconfig, яке йде в поставці всіх версій Windows старше Windows 2000. Запустіть msconfig (стандартно "Пуск" -> "Виконати" -> msconfig), потім зайдіть на закладку «Автозавантаження» і відключіть (зніміть прапорці) з непотрібних елементів. Після цього натисніть ОК і перезавантажте комп'ютер.
2
Також можна налаштувати опцію приховування невикористовуваних елементів в треї панелі завдань. Для цього клацніть лівою кнопкою мишки послідовно «Пуск» -> «Налаштування» -> «Панель задач і меню Пуск» і поставте галку на «Приховувати невикористовувані значки». Натиснувши кнопку «Налаштувати», ви визначите те, як саме відбуватиметься приховання піктограм. Якщо потрібно, щоб вони взагалі не показувалися в треї, слід вибирати «Завжди приховувати». В іншому випадку, якщо необхідно, щоб елемент переховувався тільки в разі відсутності роботи з цією програмою, залиште за умовчанням або виберіть «Приховувати, якщо неактивно».
3
Крім того, можна скористатися стандартними можливостями самої програми. Деякі програми можна налаштувати так, що при згортанні вони будуть знаходитися в треї. А вже в треї, якщо буде потрібно, ви їх можете приховувати так, як описано вище. Щоб прибрати програму в Windows Seven з панелі завдань, достатньо скористатися стандартною опцією. Наведіть курсор на непотрібну програму, потім натисніть праву кнопку миші і в меню виберіть «Вилучити програму з панелі завдань».